0

Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 516
  • ISBN ar kodas: 9789986343608

2020-10-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai" aprašymas

„Vilnius–Baku: kultūrų tiltai ir dialogo meridianai“ – tai ne vienerius metus rašytų ir įvairiu metu Lietuvos spaudoje bei literatūriniuose leidiniuose spausdintų Mahiro Gamzajevo kultūrologinių, istorinių, meninių, publicistinių, eseistinių ir kitų dokumentinės lituanistinės pakraipos straipsnių rinkinys. Nors M. Gamzajevas yra literatūros istorikas, savo rašiniuose niekuomet neapsiribojo vien šia sritimi. Tad vienuolikoje knygos skyrių rasite tekstų, apimančių pačias įvairiausias temas: literatūrą, literatūrologiją, dailę, istoriją, kultūrą, kultūrų sąveiką, lyginamąją kultūrologiją, diplomatiją, politologiją, lituanistiką, tiurkologiją (azerbaidžanistiką, karaimiką, totoriką), slavistiką (polonistiką, ukrainistiką, rusistiką), sportą ir kt. Tikimės, kad Skaitytoją sudomins ir publikacijos tokiomis iki šiol beveik netyrinėtomis temomis kaip lietuvių išeivija Azerbaidžane ir jos darbai bei indėlis atkuriant Lietuvos valstybingumą 1918-aisiais, ar Lietuvos ir Azerbaidžano tarpvalstybiniai santykiai 1918–1922 metais. Knygoje taip pat rasite rašinių, skirtų santykiams tarp skirtingų konfesijų, tautinio identiteto išsaugojimui. Ir tai toli gražu ne viskas, kas sudėta į daugiau nei penkis šimtus knygos puslapių. Visa ši temų įvairovė vis dėlto turi vieną bend­rą vardiklį, kurio pavadinimas – kultūra, kitaip tariant - humanitarinė ir dvasinė civilizacijos dimensija. Štai kodėl, tyrinėdamas lietuvių ir azerbaidžaniečių kultūrinius ryšius, autorius neapsiribojo vien kuria nors siauresne sritimi.

Mahiras Gamzajevas – literatūrologas, publicistas, vertėjas, Azerbaidžano rašytojų sąjungos ir Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narys, Lietuvos azerbaidžaniečių bendrijos pirmininkas, vienas iš Lietuvos tarpnacionalinės koordinacinės asociacijos steigėjų ir jos dalyvis, Lietuvos Sąjūdžio Seimo narys, 1992–1995 m. Azerbaidžano Respublikos įgaliotas atstovas Lietuvoje.
Į azerų kalbą išvertė lietuvių tautosakos, lietuvių autorių literatūrinių ir publicistikos kūrinių.
Šiuo metu knygą jau galima įsigyti mūsų leidykloje, „Prancūziškame knygyne" Vilniuje. Netrukus pasklis ir po kitus knygynus.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai, kurią skaitytojams dovanoja Mahiras Gamzajevas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mahiras Gamzajevas su knyga Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mahiras Gamzajevas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilnius–Baku. Kultūrų tiltai ir dialogo meridianai" perkama kartu