0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilnius. Erbe und Traditionen

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 20x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9986-830-53-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilnius. Erbe und Traditionen" aprašymas
Knyga apie Vilnių - jo legendas ir simbolius, Viduramžių, krikščionybės, įvairių čia gyvenusių ir gyvenančių tautų paveldą, barokinį senamiesčio siluetą, miesto šventes ir kt. - vokiečių kalba.
Fotografų Arūno Baltėno, Antano Lukšėno, Raimondo Paknio, Kęstučio Stoškaus, Virginijaus Usinavičiaus darbai.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilnius. Erbe und Traditionen"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilnius. Erbe und Traditionen, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Baltėnas, Raimondas Paknys, Audra Kairienė, Antanas Lukšėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Baltėnas, Raimondas Paknys, Audra Kairienė, Antanas Lukšėnas su knyga Vilnius. Erbe und Traditionen jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilnius. Erbe und Traditionen patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Baltėnas, Raimondas Paknys, Audra Kairienė, Antanas Lukšėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilnius. Erbe und Traditionen palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilnius. Erbe und Traditionen" perkama kartu