0

Vilnius: miesto portretas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilnius: miesto portretas

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 25×32 cm, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955736318

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilnius: miesto portretas" aprašymas

Knygoje "Vilnius: miesto portretas" sudėtos XIX–XXI a. Vilniaus nuotraukos ir miestui skirti tekstai, kurių ankstyviausias yra 1323 m. Gedimino laiškas.


Vytautas Augustinas, Arūnas Baltėnas, Alfonsas Budvytis, Janas Bułhakas, Tyburcijus Chodżko, Józefas Czechowiczius, Romanas Lorancas, Alteris Kacyzne ir daugelis kitų meistrų fotografavo tas pačias Vilniaus gatves, bažnyčias, aikštes, kvartalus, panoramas. Albume jų nuotraukos sudėtos grupuojant pagal objektus ir paisant estetinės logikos.

Greta – esė apie Vilnių (Tomo Venclovos, Czesławo Miłoszo ir kt.), kelionių vadovų (pradedant Adamu Honoriu Kirkoru), atsiminimų (Lucy S. Dawidowicz, Alfredo Döblino, Josepho Franko ir kt.), kelionių įspūdžių (Keitho Chestertono, Annos Dostojevskajos ir kt.), laiškų (Žemaitės, Georgo Forsterio ir kt.) ištraukos, Vilniui skirtos eilės. Įžanginiuose puslapiuose – tekstai Vilniaus gyventojų kalbomis (lietuvių, lenkų, lotynų, jidiš, rusų, baltarusių).

Parašykite atsiliepimą apie "Vilnius: miesto portretas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilnius: miesto portretas, kurią skaitytojams dovanoja Izaokas Zibucas, Raimondas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Izaokas Zibucas, Raimondas Paknys su knyga Vilnius: miesto portretas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilnius: miesto portretas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Izaokas Zibucas, Raimondas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilnius: miesto portretas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilnius: miesto portretas" perkama kartu