0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilnius. Vija ir meška miestinėja

Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 1.90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vilnius. Vija ir meška miestinėja


2021-05-31 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilnius. Vija ir meška miestinėja" aprašymas

Pažintinė knyga „Vilnius. Vilija ir Meška miestinėja“ – miesto gidas 7–12 m. vaikams ir visai šeimai

Kviečiame vaikus ir suaugusius miestinėti Vilniuje – smalsiai dairytis aukštyn ir žemyn, tyrinėti miesto paslaptis ir legendas, atrasti svarbiausias senamiesčio ir kitų rajonų vietas, meno ir istorijos objektus. Nuotaikingoje kelionėje po Lietuvos sostinę jus lydės mergaitė Vija ir išdykusi jos šunytė Meška. Ar miesto gatvėse jums pavyks surasti pasislėpusią Mešką?

„Vilnius. Vilija ir Meška miestinėja“
• Skatina pastabumą ir žadina smalsumą
• Supažindina su turtinga Vilniaus istorija
• Moko suprasti Vilnių kaip daugiakultūrį ir daugiasluoksnį miestą
• Skatina pažinti ne tik sostinės Senamiestį, bet ir naujus rajonus
• Pateikiami puikūs maršrutai skubantiems miestinėtojams
• Patogaus formato knygą galima pasiimti kartu į miestinėjimus po Vilnių

Rūta Norkūnė – kūrybinga gidė ir edukatorė, viena iš „Idėjų karalystės"" įkūrėjų, arba tiesiog – Vilniaus istorijų pasakotoja. Ji veda ekskursijas vaikams ir suaugusiems. Laisvalaikiu Rūta skaito knygas, piešia, keliauja, gamina maistą, o labiausiai mėgsta miestinėti su savo smalsia garbane augintine – didžiuoju pudeliu Frėja, kuri mielai atsišaukia ir Meškos vardu.

Dailininkė Asta Kulikauskaitė-Krivickienė tapo paveikslus, iliustruoja vadovėlius ir knygas vaikams. Laisvalaikiu ji be galo mėgsta keliauti, o atrastas vietas perkelia į eskizų bloknotą. Iliustruodamą šią knygą Asta kartu su knygos veikėjais vaikštinėjo po įžymiausias Vilniaus vietas, kiemus ir užkampius, iš paukščio skrydžio stebėjo senuosius bokštus.Parašykite atsiliepimą apie "Vilnius. Vija ir meška miestinėja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilnius. Vija ir meška miestinėja, kurį parašė Asta Kulikauskaitė-Krivickienė, Rūta Norkūnė. Siūlome ne tik išsamų Vilnius. Vija ir meška miestinėja aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Kulikauskaitė-Krivickienė, Rūta Norkūnė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilnius. Vija ir meška miestinėja. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilnius. Vija ir meška miestinėja dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilnius. Vija ir meška miestinėja" perkama kartu