⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vilties angelas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 24.99 SoldOut

Knygos "Vilties angelas" aprašymas

Gerbiamas Skaitytojau,

Eilėraščiai parašyti per keletą mano gyvenimo tarpsnių. Gal todėl jie tokie įvairūs savo temomis ir forma? Rašant man svarbiausia išsakyti norimą mintį. Tai mano nueitas kelias, prisiminimai, samprotavimai, o kartais užfiksuoti momentai, tuoj pat ir čia pat, jeigu tik turiu su kuo rašyti ir ant ko... Yra eilėraščių, parašytų po daugelio stebėjimų, mąstymų, ilgiau išnešiotų širdyje ir mintyse. Ten ir darbo pridėta... Visus eilėraščius surašiau iš daugelio skiautelių, daugybės lapų ir lapelių... Juos suskirsčiau į pavadintas atskiras dalis. Tarp eilėraščių įterpiau keletą laiškelių, rašinėlių iš patirties...

Į šią knygą sudėtos trys: joje yra 187 eilėraščiai, per 15 laiškelių-rašinėlių. Eilėraščiai visi išbėgę iš vidaus, nesufantazuoti sėdint prie rašomojo stalo. Tai įvairios patirtys, pastebėjimai, išgyvenimai. Įvairi ir įdomi tematika. Rašau vażiuodama autobusų, gatve eidama, ekskursijos metu (eil. Klaipėdos senamiestis), laidotuvėse, krikštynose ir t.t. Kiek eilėraščių tiek ir temų. Svarbiausia juose man mintis, forma randasi savaime. O rašyti jie įvairiais mano ilgo gyvenimo tarpsniais, lengvai skaitomi, suprantami, įdomūs.

Du eilėraščiai dvasingi- knygos pradžioje ir gale. Visi kiti - pasaulietiški. Turėtų patikti įvairaus amžiaus ir pażiūrų žmonėms. Ypač norėčiau, kad mūsų Jaunimas ją skaitytų: čia stabtelėjimai, pamąstymai, netikėtumai, temų gausa, minčių įvairovė... Skaitykime, galvokime, bręskime...

Su pagarba
AutorėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilties angelas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilties angelas", Teresė Labuckaitė-Majienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Teresė Labuckaitė-Majienė su knyga "Vilties angelas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilties angelas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Teresė Labuckaitė-Majienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilties angelas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilties angelas" perkama kartu