0

Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą

Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786090703298

2021-01-31 12.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą" aprašymas

Pačioje Šaltojo karo pradžioje, vos nusileidus geležinei uždangai, turėjusiai izoliuoti į Sovietų Sąjungos gniaužtus patekusias valstybes, pradėtos radijo transliacijos ištisus dešimtmečius pavergtoms šalims buvo vienintelė vilties žinutė. Vilties, kad Jungtinės Amerikos Valstijos žino apie sovietinio režimo vykdomą politiką, kad nepritaria jai. Tiriant JAV radijo transliacijas į Sovietų Lietuvą, atskleidžiama radijo stočių, kaip politinio karo priemonės, svarba Šaltojo karo metais, informacijos kontrolės ypatybės ir tikslai, Laisvosios Europos radijo ir ,,Amerikos balso“ laidos kaip aktyvi Baltijos šalių aneksijos nepripažinimo politika, lietuvių išeivijos vaidmuo steigiant bei rengiant radijo laidas.

Kaip buvo rengiamos radijo laidos, kokią informaciją siekė perduoti transliuotojai, kokį pėdsaką nuoseklus ir sistemingas informacijos iš Vakarų perdavimas radijo bangomis paliko Lietuvos visuomenės tautinės savimonės formavimosi ir pasyvaus pasipriešinimo režimui raidoje, kaip į masinį laidų klausymo reiškinį reagavo sovietinė valdžia ir į daugelį kitų klausimų rasite atsakymus šioje knygoje "Vilties desantas: JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą".

Parašykite atsiliepimą apie "Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Inga Arlauskaitė Zakšauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Arlauskaitė Zakšauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vilties desantas. JAV radijo transliacijos į Sovietų Lietuvą" perkama kartu