0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilties klonyje Grenlandijoje

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vilties klonyje Grenlandijoje


2021-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilties klonyje Grenlandijoje" aprašymas

Prano Mašioto serija skirta ikimokykliniam ir jaunesniajam mokykliniam amžiui.
Broliai Erikas ir Helgas kartu su mama išėjo pažiūrėti, kaip kils vadinamoji lekiamoji pūslė, t. y. oro balionas "Marsas". Nors dėl nepalankaus oro buvo nuspręsta, kad "Marsas" nekils, vaikai vis dėlto neatsispyrė pagundai jame pasėdėti. Kareiviams atrišus virves, smarkiai papūtė vėjas ir... "Marsas" pakilo į viršų kartu su jame sėdinčiais broliais. Ir kaip manote, kur jie nukeliavo? Ogi įGrenlandiją!Erikas ir Helgas susipažįsta su didžiąja sala, joje gyvenančiais žmonėmis, jos gamta, išmoksta įvairių buities darbų, medžioklės bei žūklės gudrybių ir sutinka... Arnaliukę. Kas ji? Galbūt pažintis su ja Erikui ir Helgui bus lemtinga, ir išsipildys jų noras grįžti namo?..


  • Autorius: Erichas Hansenas
  • Leidėjas: NoriuBooks
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 14x21, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955715450

Parašykite atsiliepimą apie "Vilties klonyje Grenlandijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilties klonyje Grenlandijoje, kurį parašė Erichas Hansenas. Siūlome ne tik išsamų Vilties klonyje Grenlandijoje aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Erichas Hansenas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilties klonyje Grenlandijoje. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilties klonyje Grenlandijoje dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilties klonyje Grenlandijoje" perkama kartu