0

Vilties pilnųjų knygos (3-oji "Karalystė. Žemės keleivių epas" knyga)

  • Nuolaida knygai -46%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vilties pilnųjų knygos (3-oji "Karalystė. Žemės keleivių epas" knyga)

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 418
  • ISBN ar kodas: 9986-39-281-0

2020-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Skaitykite, mąstykite, ką nors darykite - juk jums dar liko gyvenimo, juk jūs dar turite vilties."


Trečiąjį "Karalystės" ciklo tomą sudaro "Vilties pilnųjų knygos", kuriose vaizduojamas atsinaujinęs gyvenimas Lietuvoje 1993-1995 m. Lietuva tuo metu - tai šiuolaikinio pasaulio ląstelė, į kurią plūstelėjusi laisvė teikia žmonėms gausybę galimybių, kartu meta jiems daug iššūkių.

Savarankiškai gyventi reikia ir savitų gebėjimų, ir patirties. Nelaisvėje ilgai gyvenę žmonės jos neturi. Vėl klumpa ir keliasi skaitytojams iš ankstesnių tomų pažįstami herojai Pijus Valančiūnas, Sandra Butkuvienė, Teresė Kerpienė, Kūnas Daujotas, Simonas Grygas, Tvirbutai ir kt. Realybės nuo pačių sukurtos mitologijos nebeatskiria politikai ir verslininkai.

Autorius akylai stebi ir epo senbuvius, ir naujus jo veikėjus - investitorius, verslo ir politikos šešėlinius koordinatorius (Milkerus, Bobinus, Epšteinus, Nenaševus, Ekertus, Santinelius ir kt.), susigrūdusius į laisvei atsivėrusią pasaulio ląstelę. Nauji procesai aprašomi adekvačiai naujais stiliais, greitai besikeičiančiais, palaikančiais nuolatinę įtampą.

"Vilties pilnųjų knygose" atsiskleidžia ne tik Lietuvos valstybės naujausia istorija, bet ir viso šiuolaikinio pasaulio gyvensenos ydos, jų keliamos grėsmės ateičiai.


Keturių dalių epą "Karalystė. Žemės keleivių epas" sudaro keturios knygos: "Benamių knygos", "Ceremonijų knygos", "Vilties pilnųjų knygos" ir "Alibi knygos".


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu