⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilties testamentas. Atsiminimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-05-31 13.39 SoldOut

Knygos "Vilties testamentas. Atsiminimai" aprašymas

„Neturiu tikslo rašyti vien apie blogį ir nužmogėjimą. Man daug svarbiau paliudyti ir perduoti viltį“, – tokiais žodžiais buvęs politinis kalinys Antanas Švedas (1926–2009) pradeda savo epopėją.

Išėjęs partizanauti beveik iš Vytauto Didžiojo gimnazijos suolo, jaunasis partizanas pereina tikrą okupantų golgotą, bet lieka ištikimas savo sąžinei ir siekiui iškovoti Tėvynei laisvę.


  • Autorius: Antanas Švedas
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 372
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298260

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilties testamentas. Atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie tremtį

Antanas Švedas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilties testamentas. Atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilties testamentas. Atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilties testamentas. Atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilties testamentas. Atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Švedas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilties testamentas. Atsiminimai" perkama kartu