-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vinas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.99 SoldOut

Knygos "Vinas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Naujas „The New York Times“ bestselerių autoriaus Harlan Coben trileris „Vinas“ – įtraukianti istorija, kuri atskleidžia, kas nutinka, kai mirusio žmogaus paslaptys patenka į žavaus antiherojaus rankas.

Pagrindinis knygos veikėjas Vinzoras Hornas Lokvudas Trečiasis, draugų vadinamas Vinu, yra turtingas. Labai turtingas, ekscentriškas, egoistiškas, mėgstantis vienos nakties nuotykius. Jei esate rašytojo gerbėjas, šį personažą sutikote kitose knygose, nes jis yra artimas Mairono Bolitaro draugas. Dabar turtuolis tapo pagrindine žvaigžde, nes „Vinas“ – pirmoji Harlan Coben ciklo apie Vinzorą Horną Lokvudą Trečiąjį dalis.

Daugiau nei prieš dvidešimt metų turtinga paveldėtoja Patricija Lokvud buvo pagrobta ir keliems mėnesiams įkalinta nuošalioje vietoje. Apiplėšimo ir pagrobimo metu jos tėvas buvo nužudytas. Merginai pavyko pabėgti, tačiau pagrobti šeimos turtai niekada nebuvo sugrąžinti, o pagrobėjai liko neišaiškinti.

Iki dabar. Aukštutiniame Vestsaide Niujorke savo prabangiame bute nužudomas atsiskyrėlis. Kartu su jo kūnu aptinkamas iš Lokvudų pavogtas paveikslas ir lagaminas su inicialais VHL3. Pirmą kartą per daugelį metų FTB turi už ko užsikabinti. Ir ne tik Patricijos pagrobimo byloje, bet ir dėl kito neišaiškinto nusikaltimo. Lagaminas ir paveikslas veda juos prie konkretaus įtariamojo.

Vinzoras Hornas Lokvudas Trečiasis nežino, kaip jo lagaminas pateko į nužudyto žmogaus namus. Tačiau jo susidomėjimas auga, ypač po to, kai FTB atskleidžia, kad žmogus, kuris pagrobė jo pusseserę, susijęs ir su teroro aktu. Vinas turi pranašumą prieš valdžios atstovus: ryšius, milžiniškus turtus, neribotus išteklius ir savotišką teisingumo jausmą. Ir jis pradeda savo tyrimą.

Harlan Coben (g. 1962 m.) – garsus amerikiečių trilerių ir romanų rašytojas. Dauguma jo knygų vos išleistos patenka į „The New York Times“ bestselerių sąrašus. Lietuvoje irgi turime nemažą būrį autoriaus gerbėjų. Populiarumo autorius sulaukė sukūręs daugelio savo romanų veikėją Maironą Bolitarą, kuris dažnai įsipainioja į žmogžudysčių tyrimus. Harlan Coben tapo pirmuoju autoriumi, kuris gavo visus detektyvams skiriamus apdovanojimus – „Edgar“, „Shamus“ ir „Anthony“.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame trilerį „Vinas“ įsigyti internetu, juk pirkti online greita, paprasta ir saugu. Visos knygos turi savo santraukas, kuriose rasite ir ištraukų, ir aprašymų, ir nurodytą puslapių skaičių bei kitų detalių. Atsiliepimai ir apžvalgos pasufleruos, ką pirkti, o tą padaryti galite pigiau, nes daug gerų kainų rasite akcijų ir išpardavimų skiltyje.


  • Pavadinimas originalo kalba: Win
  • Autorius: Harlan Coben
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139928-BR
  • Vertėjas: Ieva Šakelaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vinas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vinas (knyga su defektais)", Harlan Coben. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Harlan Coben su knyga "Vinas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vinas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harlan Coben. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vinas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vinas (knyga su defektais)" perkama kartu