0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį

28,60 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 28.6 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" aprašymas

Vincas Kisarauskas (1934-1988) šiandien laikomas pažangiausiu sovietmečio Lietuvos dailininku, radikalios (post)modernizmo krypties atstovu, nepaprastai talentingu kūrėju, drąsiais eksperimentais įkvėpusiu ne vien savo kartos kolegas.

Menininko kūryba — nepaprastai gausi ir įvairi. Kisarauskas išbandė beveik visas dailės rūšis ir neretai derino jas viename darbe, kūrė tapybą, grafiką, asambliažus, koliažus, scenovaizdžių eskizus, dirbo filmų dailininku, fotografavo, taip pat rašė meno kritikos tekstus ir tyrinėjo knygos ženklus. Net ir menamas paveikslų sienas jis statė tik tam, kad galėtų jas griauti, o kurdamas nepaisė galiojančių normų ir ribų. Kisarausko kūrybos palikimas verčia mus permąstyti santykj tarp meno ir tikrovės, tradicijų ir naujumo, estetikos ir politikos, sovietmečio ir dabarties. Pasvirusios figūros, kurių ypač gausu vėlyvuosiuose dailininko kūriniuose, ir toliau žvelgia j mus, primindamos praeitį ir perspėdamos dėl rytojaus.

Dauguma knygoje "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" reprodukuojamų kūrinių sovietmečiu nė sykio nebuvo išnešti iš menininko dirbtuvės. Jie tarsi skirti mums, dabarties žmonėms. Dailėtyrininkai, eseistai, filosofai bando prakalbinti juos iš naujo.Parašykite atsiliepimą apie "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį", kurią skaitytojams dovanoja Aistė Kisarauskaitė, Erika Grigoravičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aistė Kisarauskaitė, Erika Grigoravičienė su knyga "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Kisarauskaitė, Erika Grigoravičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį" perkama kartu