0

Vinco Trumpos korespondencija

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 7,82 €*
Sutaupote: 4.33 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vinco Trumpos korespondencija

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789955343837

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vinco Trumpos korespondencija" aprašymas
"Knygoje "Vinco Trumpos korespondencija" publikuojami žymaus išeivijos istoriko, žurnalisto, publicisto Vinco Trumpos (1913–2002) emigracijoje rašyti laiškai Henrikui Žemeliui, Broniui Railai, Vytautui Kavoliui, Kostui Ostrauskui, Liūtui Mockūnui, Gintautui Vėžiui, Henrietai ir Vytautui Vepštams ir kitiems asmenims. Laiškai nėra oficialūs, daugiausia rašyti geriems pažįstamiems ir artimiems draugams, taigi juose nestinga humoro, saviironijos bei V. Trumpai būdingo atviro žodžio. Antroje knygos dalyje publikuojami įvairūs pokalbiai ir interviu su V. Trumpa 1997 m. jam grįžus gyventi į Lietuvą." Sudarytojos Daiva Dapkutė ir Dalia Kuizinienė

Parašykite atsiliepimą apie "Vinco Trumpos korespondencija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vinco Trumpos korespondencija, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Daiva Dapkutė ir Dalia Kuizinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Daiva Dapkutė ir Dalia Kuizinienė su knyga Vinco Trumpos korespondencija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vinco Trumpos korespondencija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Daiva Dapkutė ir Dalia Kuizinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vinco Trumpos korespondencija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vinco Trumpos korespondencija" perkama kartu