0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vindzoro šmaikštuolės

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vindzoro šmaikštuolės" aprašymas

William Shakespeare – tragedijos žanro karalius. Vien pagalvojus apie jo kūrybą, mintyse iš karto iškyla graudi Romeo ir Džiuljetos ar liūdna Hamleto istorija. Tačiau šį kartą kviečiame pasijuokti smagioje komedijoje „Vindzoro šmaikštuolės“. Pamokanti pjesė yra kiek mažiau žinoma, nors trumpas aprašymas žada tikrai gerą istoriją.

Dominuojančios kūrinio temos – meilė, vedybos, pavydas, kerštas ir skirtingų socialinių klasių problemos. Siužetas pasižymi ironija, seksualinėmis užuominomis, sarkazmu ir šiuolaikiškumu. Tikrai atpažinsite daugybę šių dienų visuomenės ydų ir elgesio elementų.

Komedija „Vindzoro šmaikštuolės“ nukelia mus į Vindzorą ir pasakoja apie nuskurdusį godišių serą Džoną Falstafą, kuris norėdamas praturtėti mezga juokingas meilės intrigėles. Jam kyla geniali mintis – suvilioti turtingas miesto poniutes, juk šiaip ar taip jos įžūliai flirtuoja. Ne pirmos jaunystės mergišius Džonas Falstafas parašo ištekėjusioms damoms meilės laiškus ir trindamas rankutes laukia aistringų atsakymų.

Autorius linksmina skaitytojus ir šaiposi iš nedoro veikėjo. Fordo ir Peidžo žmonos susivienija ir užuot atrašiusios į meilės laiškus, iškrečia kur kas smagesnį pokštą, o seras Falstafas lieka pažemintas ir turi pripažinti, kad ne visos miesto ponios yra pasileidėlės.

William Shakespeare tragedijose žmonių ydos dažniausiai veda link tragiškos pabaigos, o štai šioje komedijoje iš jų gerokai pasijuokiama, niekadėjai nubaudžiami, o gėris laimi.

Iš pradžių „Vindzoro šmaikštuolės“ susilaukė gerokai mažiau dėmesio nei kitos

William Shakespeare dramos, tačiau ilgainiui spektaklis užkariavo scenas. Taip pat buvo sukurta ir pastatyta ne viena opera. Žinoma, istorija pasiekė ir didžiuosius ekranus.

William Shakespeare (1564-1616) – genialus britų dramaturgas. Prabėgo daugiau nei 400 metų, o jo kūriniai vis dar analizuojami kritikų apžvalgose, skaitomi mokyklose, statomi didžiosiose scenose, o istorikai nesutaria dėl šios išskirtinės asmenybės gyvenimo faktų.

Iš anglų kalbos vertė Aleksys Churginas

„Vindzoro šmaikštuolės“ prikauso mažosios klasikos kolekcijai. Kviečiame įsigyti internetu ir kitas vertingas knygas už ypač mažą kainą. Kolekcijos leidiniai pasižymi nedideliu puslapių skaičiumi, patogiu formatu ir minkštu viršeliu. Tilps į bet kokią rankinę! Knygų santrauka, aprašymas, ištraukos bei kitų skaitytojų atsiliepimai padės atrasti įdomiausią istoriją, o akcijos bei išpardavimai kviečia vertingą klasiką online pirkti pigiau.Parašykite atsiliepimą apie "Vindzoro šmaikštuolės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vindzoro šmaikštuolės", kurią skaitytojams dovanoja Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) su knyga "Vindzoro šmaikštuolės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vindzoro šmaikštuolės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vindzoro šmaikštuolės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vindzoro šmaikštuolės" perkama kartu