⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vinė ir vaiduoklis paštu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 6.59 SoldOut

Knygos "Vinė ir vaiduoklis paštu" aprašymas

Ragana būti labai smagu! Paštu gauni eilėraščius rašantį vaiduoklį, gali užsimerkus sutvarkyt mokyklą ir sumažėti iki nykštukės dydžio. Vienas malonumas! Na, nebent pasisvečiuoti atvyksta siaubinga tetulė...

Knygoje "Vinė ir vaiduoklis paštu" rasite keturias iki kauliukų linksmas istorijas apie raganėlę Vinę ir jos katiną Vilburą, kurios prajuokins ir padės įtvirtinti skaitymo įgūdžius.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija UzėlaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vinė ir vaiduoklis paštu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vinė ir vaiduoklis paštu", Korky Paul, Laura Owen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Korky Paul, Laura Owen su knyga "Vinė ir vaiduoklis paštu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vinė ir vaiduoklis paštu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Korky Paul, Laura Owen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vinė ir vaiduoklis paštu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vinė ir vaiduoklis paštu" perkama kartu