0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 24.99 SoldOut
Knygos "Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys" aprašymas
Ne vienam sporto aistruoliui ar sportininkui būdavo neįprasta stebėti, kaip Virgilijus Alekna ramiu veidu stovėdavo ir ruošdavosi prieš lemiamą, olimpinio aukso vertą metimą. Apie „Kauno maratono" globėjo geležinės ramybės paslaptis ir tinkamo psichologinio pasirengimo svarbą galima paskaityti sporto psichologės Aistės Žemaitytės sudarytoje knygoje "Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys". Tai – pirmoji knyga apie čempiono mentalitetą.

Pasak autorės, Lietuvoje sportininkai dažnai susitelkia į kūno raumenų, technikos, taktikos tobulinimą, sveikatą, psichologinį pasirengimą palikdami savieigai, nes „tai ateina su patirtimi", bet V. Aleknos pavyzdys rodo, kad vidiniai įgūdžiai – minčių, emocijų, dėmesio valdymas, nusiteikimas ar sunkių momentų įveikimas yra formuojami.


Parašykite atsiliepimą apie "Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys, kurią skaitytojams dovanoja Aistė Žemaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aistė Žemaitytė su knyga Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Žemaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Virgilijus Alekna: mentalinės paslaptys" perkama kartu