0

Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu" aprašymas
Mokomojoje knygoje rašoma apie virškinimo sistemos ir kepenų ligų ypatumus nėštumo metu. Joje apibendrinti literatūros duomenys ir asmeninė patirtis. Tikslas - supažindinti su virškinimo sistemos ligų ir jų gydymo ypatumais nėštumo metu. Dauguma gydytojų, tarp jų ir gastroenterologai, rečiau gydo nėščias moteris, sergančias virškinimo sistemos ligomis. Todėl būna nelengva įvertinti, kaip liga ar jos gydymas veikia nėštumą ir vaisių. Svarbu žinoti ir kaip nėštumas veikia ligą, kokius vaistus galima vartoti.
Mokomoji knyga skirta gastroenterologams, terapeutams, akušeriams ir ginekologams bei studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu, kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Kondrackienė, Limas Kupčinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Kondrackienė, Limas Kupčinskas su knyga Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Kondrackienė, Limas Kupčinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Virškinimo sistemos ir kepenų ligos nėštumo metu" perkama kartu