0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Virsmas

Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Virsmas" aprašymas

Islandų rašytojos Oddny Eir romanas „Virsmas“ – naujas balsas šiuolaikinės Europos prozoje. Tai daugybę apdovanojimų, tarp jų Europos Sąjungos literatūros premiją (2014 m.), pelnęs romanas, kuriame laikas skaičiuojamas ne valandomis, savaitėmis ar mėnesiais, o teka kartu su gamtos ritmu, metų šventėmis, svarbiausiais žmogaus gyvenimo įvykias. Tai filosofiškas, daugybę kontekstų sujungiantis daugiasluoksnis pasakojimas apie tapatybės ir savasties paieškas šiuolaikiniame pasaulyje.

Neseniai išsiskyrusi ir dėl savo jausmų abejojanti jauna rašytoja kelia klausimus apie tai, ką reiškia mylėti, kokia šeimos prasmė ir kas mus sieja su gimtąja šalimi, su Žeme. Susapnavusi senos vikingės piligrimystę, ji pati leidžiasi į kelionę, ieškodama atsakymų ir siekdama pajusti harmoniją tiek su gamta, tiek su pačia savimi.

Kaip sukurti namus, kuriuose karaliauja meilė?
Kaip suderinti troškimą išsaugoti intymumą ir savo asmeninę erdvę su aistra partneriui?

Nagrinėdama savo santykius su broliu archeologu ir mylimuoju ornitologu, ji nagrinėja savo jausmus ir išgyvenimus, savo pasaulėžiūrą. Atsakymų paieškos nuveda ją į didžiuosius Europos miestus ir atšiauriausius Islandijos kampelius.

Dienoraščio forma parašytas ir autobiografinių motyvų nestokojantis romanas „Virsmas“ menkiausias detales ir užuominas transformuoja į esminius filosofijos, istorijos, archeologijos, ekologijos, erotikos ir literatūros klausimus. Oddny Eir romaną paverčia dialogu tarp rašytojo ir skaitytojo – tai knyga apie šiuolaikinį žmogų ir jo vietą moderniame pasaulyje.

Poetiškoji rašytoja Oddny Eir anksčiau kūrė dainas garsiai islandų atlikėjai Björk. Pastaroji sako, kad „Oddny Eir yra išskirtinė rašytoja, filosofė ir mistikė. Ji jungia dienoraščio formą ir grožinę kūrybą. Manau, kad ji geriausiai iš šiuolaikinių autorių išreiškia moteriškąją sielos pusę. Tikra inovatorė!“

„Knygos „Virsmas“ pasakotoja yra atvira troškimams, ji juos išreiškia ir siekia ryšio su kitais – net nuogąstaudama, kad tai reikš jos asmeninės nepriklausomybės praradimą bei pareikalaus daug intelektualinių ir emocinių jėgų. <...> Klausimai apie tai, kas yra šeima ir partnerystė tampa klausimais apie šalies ateitį ir tvarumą – kas nutinka, kai augimas ir vartojimas viršija galimybes ir kiek planeta gali tai tverti. „Virsmas“ – išskirtinis romanas.“
Los Angeles Times

Iš islandų kalbos vertė Jūratė AkucevičiūtėParašykite atsiliepimą apie "Virsmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Virsmas", kurią skaitytojams dovanoja Oddny Eir Ævarsdottir. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oddny Eir Ævarsdottir su knyga "Virsmas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Virsmas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oddny Eir Ævarsdottir. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Virsmas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Virsmas" perkama kartu