Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Virsmų knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.42 SoldOut

Knygos „Virsmų knyga“ aprašymas

Algirdo Patacko ir Aleksandro Žarskaus "Virsmų knyga" - iškilus etninės ir dvasinės kultūros veikalas, apibendrinantis ilgamečius šių savitų autorių tyrinėjimus.
Tai jau 2-asis papildytas šios knygos leidimas.

"Virsmų knyga“ - tai pastanga naujai pažvelgti į mūsų protėvių senovinę kultūrą, aprėpti ją kaip visumą.
Knygoje kalbama apie esmės ir prasmės sąvokas mūsų savimonėje, taip pat apie žodį ir kalbą, nes tyrinėjimuose visų pirma remiamasi būtent lietuvišku žodžiu, antroje vietoje paliekant palyginimus su kitomis kultūromis. Tai bandymas suvokti savąją kultūrą iš vidaus. Esminė sąvoka čia yra virsmo samprata. Gimties virsmas, mirties virsmas ir vestuvių virsmas - tai vyksmai, kurių dar niekam nepavyko išvengti.
Knygoje žmogaus virsmai yra lyginami su virsmais gamtoje, tuo būdu bandant atskleisti universaliąją virsmo gelmę, svarbią ir šiuolaikiniam žmogui.Parašykite atsiliepimą apie „Virsmų knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Virsmų knyga“, Aleksandras Žarskus, Algirdas Patackas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aleksandras Žarskus, Algirdas Patackas su knyga „Virsmų knyga“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Virsmų knyga“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandras Žarskus, Algirdas Patackas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Virsmų knyga“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Virsmų knyga“ perkama kartu