0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Virtuvės Tarakono nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.02 SoldOut

Knygos "Virtuvės Tarakono nuotykiai" aprašymas

Smagi istorija 9-12 metų vaikams apie svarbiausius dalykus – meilę, draugystę ir pasiaukojimą..Tarakonas, patekęs į bėdą, turi galimybę meilę, gerumą ir draugus išbandyti savo kailiu, žinoma, jei tokį turi... Iš visokiausių kampelių pasirodo bičiuliai, kurie, irgi nori būti mylimi, išklausyti, turi savo bėdų, visai, kaip žmonės savo gyvenime. O čia dar toji nelaiminga meilė Musei Cėcė, bet ar gali meilė būti nelaiminga, nežinia...
Spręskite jūs, malonūs skaitytojai, o autoriui lyg ir aišku, kad visur gerai, o Tėvynėj geriausia..


  • Autorius: Herkus Kunčius
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 62
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340966

Parašykite atsiliepimą apie "Virtuvės Tarakono nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Virtuvės Tarakono nuotykiai", kurį parašė Herkus Kunčius. Siūlome ne tik išsamų "Virtuvės Tarakono nuotykiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Herkus Kunčius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Virtuvės Tarakono nuotykiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Virtuvės Tarakono nuotykiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Virtuvės Tarakono nuotykiai" perkama kartu