0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Virusas galvoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-10 justinas

daug informacijos, kurios nežinote, bet turėtumėte žinoti


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Virusas galvoje" aprašymas

Tarptautinių bestselerių autoriaus Richard Brodie mokslo populiarinimo knyga „Virusas galvoje“ kalba apie naują teoriją – memetiką. Tai disciplina, kuri apjungia biologijos, psichologijos ir kognityvinių mokslų žinias ir nagrinėja memus, tai yra psichikos virusus, kurie plinta po pasaulį ir nulemia mūsų elgesį, pasirinkimus bei įvairius sprendimus.

Žmonės dažnai net nesusimąsto, kad tam tikrus sprendimus priima ne dėl to, kad patys taip sugalvojo, o dėl to, kad „užsikrėtė“ nuo aplinkinių. Mes trokštame būtent tos ir ne kitos prekės, būtent tos ir ne kitos paslaugos, taip pat mūsų galvoje daug stereotipų, kaip turi elgtis vienas ar kitas žmogus, priklausantis įvairioms socialinėms, tautinėms ar amžiaus grupėms. Ar tikrai rutiną, pagal kurią gyvenate, sugalvojote patys? Daugelį minčių ir suformuotų klišių nulėmė manipuliacija mūsų psichika, arba kitaip tariant įvairios virusinės mintys, knygoje vadinamos memais. Būtent jas ir nagrinėja memetika.

Autorius Richard Brodie knygoje „Virusas galvoje“ teigia, kad memai gali gerokai pakenkti psichikai, tačiau kuo geriau pažinsime save ir memetiką, tuo geriau atsispirsime manipuliacijomis ir tapsime sunkiau valdomi.

Mokslo populiarinimo knyga „Virusas galvoje“ pasakoja apie pačią memų koncepciją, mūsų elgesį ir sąmonę, taip pat psichinių virusų istorinę raidą ir kaip mes galime apsaugoti smegenis nuo „užsikrėtimo“. Knyga yra kvietimas analizuoti gaunamą informaciją, atsakingai apgalvoti, kas nulemia mūsų sprendimus ir daugiau kontrolės paimti į savo rankas.

Richard Brodie (g. 1959 m.) – programuotojas, kurio nuopelnus žinome visi – jis pagrindinis „Microsoft Word“ kūrėjas. Palikęs kompaniją Richard Brodie tapo motyvacinių paskaitų pranešėjų bei parašė keletą populiariosios psichologijos knygų. Jo knyga „Proto virusas“ tapo bestseleriu ir aukštosiose mokyklose naudojama kaip mokomoji medžiaga. Tiesa, memetika nauja mokslo sritis, todėl atsiliepimuose ir apžvalgose informacija vertinama prieštaringai. Autorius dažnai pasisako įvairiose laidose, taip pat rašo keletą tinklaraščių.

Iš anglų kalbos vertė Egidija Lee.

Domitės psichologinio žanro knygomis? Kviečiame skaityti trumpus aprašymus, išsirinkti ir įsigyti internetu. Pirkti online paprasta, tereikia įvertinti knygų santraukas, puslapių skaičių, pavartyti ištraukas ir nuspręsite, kas jums įdomu. Vilioja ne tik įdomūs aprašymai, bet ir kainos. Juk nuolat rengiame išpardavimus bei akcijas, kurių metu knygos, kupinos puikių patarimų, siužetų bei veikėjų, kainuoja pigiau.


  • Autorius: Richard Brodie
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247268

2020-08-10

daug informacijos, kurios nežinote, bet turėtumėte žinoti

Parašykite atsiliepimą apie "Virusas galvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Richard Brodie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Virusas galvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Virusas galvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Virusas galvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Virusas galvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Brodie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Virusas galvoje" perkama kartu