0

Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 2.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955267928

2021-01-31 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis " aprašymas

Įdomus ir ilgai trukęs virusų tyrimas – nuo to, kokie jie yra ir ką daro, iki gyvybiškai svarbaus vaidmens žmonijos istorijoje. Kas yra virusai? Ar jie turi genus? Ar jie egzistuoja pagal tuos pačius evoliucijos modelius, kaip ir augalai bei gyvūnai?

Frankas Ryanas atsako į šiuos ir daugelį kitų klausimų, tyrinėdamas virusų sukeltas ligas – peršalimą, tymus, vėjaraupius, pūslelinę, kiaulytę ir raudonukę, taip pat mažiau pažįstamas ligas, tokias kaip pasiutligė, hemoraginė karštligė, Ebola, COVID-19 ir virusų sukeltas vėžys.

Knygoje „VIRUSFERA. Nuo slogos iki COVID-19: slaptasis virusų pasaulis“ pateikiama įdomių faktų apie virusų elgesį ir tai, kas skatina juos užkrėsti savo šeimininką – žmogų.

Iš anglų kalbos vertė Romualdas Grigaliūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Frank Ryan parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frank Ryan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Virusfera. Nuo slogos iki COVID-19. Slaptasis virusų pasaulis " perkama kartu