0

Visa griaunantis testavimas

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Visa griaunantis testavimas

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786099536903

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Visa griaunantis testavimas" aprašymas

1974-aisiais pasaulis buvo visai kitoks. Žmonės dėvėjo platėjančius džinsus ir ryškiaspalvius marškinėlius. Jie atrodė lyg „Scooby Doo“ herojai. Ir visą vakarą žiūrėdavo tą patį televizijos kanalą. Nes daugumoje šalių buvo galima rinktis tik iš dviejų ar trijų kanalų. Ir jokių distancinių.

Tačiau Alano Hedgeso knyga „Visa griaunantis testavimas“ išlieka tokia pat aktuali kaip ir anuomet. Ji užduoda esminius klausimus apie tyrimus ir reklamą. Ar reklamos tyrimus atlikti pradžioje, ar geriau jų neatlikti iš viso? Ir ar gali rinkodaros kampanijos pasitarnauti prekių ženklams, bet pačios likti nepastebėtos? Šiandienos socialiniame, skaitmeniniame ir mobiliame pasaulyje šie dalykai vis dar tebėra tokie pat svarbūs kaip ir tuomet.

Iš anglų k. vertė Žygintas Berukšta, Asta Pocienė

Parašykite atsiliepimą apie "Visa griaunantis testavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visa griaunantis testavimas, kurią skaitytojams dovanoja Alan Hedges. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alan Hedges su knyga Visa griaunantis testavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visa griaunantis testavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alan Hedges. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visa griaunantis testavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Visa griaunantis testavimas" perkama kartu