⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 1.49 SoldOut

Knygos "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Vėžys paliečia daug daugiau gyvenimų, nei galime įsivaizduoti. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis viena iš trijų šiandien gyvenančių moterų ir vienas iš dviejų vyrų per savo gyvenimą susidurs su vėžio diagnoze. Knygos „Visa tiesa apie vėžį: ką reikia žinoti apie vėžio istoriją, gydymą ir profilaktiką“ autoriui Ty M. Bollinger šie faktai nėra vien tik sausa statistika. Tai asmeniška. Per dešimt metų dėl vėžio praradęs septynis savo šeimos narius, autorius pasiryžo kuo daugiau sužinoti apie klastingos ligos gydymą ir ją supančią medicinos pramonę.

Ty M. Bollinger susistemino savo tyrimus ir parašė šią knygą, norėdamas pasidalyti atradimais su viso pasaulio žmonėmis. Vieni faktai gali šokiruoti, o kiti suteiks vilties kovoje su vėžiu. Autorius teigia, kad yra daugiau metodų užkirsti kelią vėžiui, nei chemoterapija, radiacija ir chirurgija, tiesiog mes apie juos nežinome.

„Visa tiesa apie vėžį: ką reikia žinoti apie vėžio istoriją, gydymą ir profilaktiką“ gilinasi į medicinos istoriją, moderniausius tyrimus, įrodančius netradicinių vėžio gydymo būdų veiksmingumą. Taip pat autorius kalba ir apie vėžio politiką, faktus ir populiariausius mitus apie vėžio priežastis, diagnozės ir gydymo priemones.

Skaitykite šią knygą, jei dabar susiduriate su vėžio diagnoze, nes leidinys gali padėti jums ir jūsų gydytojui pasirinkti tolimesnius gydymo veiksmus. Taip pat skaitykite, jei esate sveikatos priežiūros paslaugų atstovas ir siekiate praplėsti savo akiratį bei įkvėpti pacientus sėkmingomis gydymo istorijomis. Ir, žinoma, jei norite pamatyti vėžį naujoje šviesoje bei sužinoti daugiau.

Vėžys baugina visuomenę, tačiau baimė kyla iš nežinojimo. Apie tai, kas sukelia vėžį, ir kaip mes galime jo išvengti bei gydyti, reikia žinoti daugiau, nei girdime iš žiniasklaidos ir medicinos pramonės atstovų. Knyga peržengia vien vėžio sritį, ji padeda suprasti, kas daro įtaką bendrai mūsų sveikatai.

Ty M. Bollinger – medicinos tyrinėtojas, sveikatos laisvės gynėjas, buvęs konkurencingas kultūristas, atestuotas buhalteris ir rašytojas. Atsidūręs akistatoje su vėžiu, kuris pasiglemžė ne vieno jo artimojo gyvybę, autorius pasinėrė į tyrimus, siekdamas, kad kiti žmonės galėtų pasinaudoti jo surinkta informacija ir išvengtų tragedijų. Rašytojas parašė dvi populiarias knygas apie vėžį, taip pat prisidėjo prie kitų autorių leidinių rengimo.

Iš anglų kalbos vertė Vita Daugėlienė


  • Autorius: Ty M. Bollinger
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247275-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Ty M. Bollinger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ty M. Bollinger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visa tiesa apie vėžį (knyga su defektais)" perkama kartu