0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 7.20 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti


2021-06-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti " aprašymas

David Khayat – prancūzų onkologas, Salpetrijero klinikos onkologijos skyriaus vadovas, Pierre’o ir Marie Curie universiteto profesorius, buvęs Prancūzijos Nacionalinio vėžio instituto direktorius ir dabartinis jo garbės pirmininkas. Didžiulė jo sukaupta onkologinių ligų gydymo praktika ir patirtis atsispindi ne tik beveik 500 mokslinių straipsnių, bet ir knygose.

“Visa tiesa apie vėžį” – naujausia jo knyga, kurioje jis pasakoja apie vieną didžiausių mūsų visų baimių. Vėžį. Ar jis neišvengiamas? Ką turėtume padaryti, kad ši liga mus aplenktų? Prof. D. Khayat teigia, jog norėdami atsikratyti vėžio baimės turime suprasti, kas jį sukelia. Todėl autorius patraukliai, išmintingai ir… visai nebaisiai pasakoja apie žmogaus kūną, vėžines ląsteles, jų susidarymą ir veikimą žmogaus organizme. Tačiau kaip neleisti šiam žmonijos žudikui plisti? Svarbiausias atradimas – tai, kad egzistuoja ryšys tarp emocijų, streso ir vėžio. Tai rodo ilgametė autoriaus patirtis, tai patvirtina moksliniai tyrimai.

Žinios yra pats galingiausias ginklas, kurį mums ir įteikia prof. D. Khayat. Mes, o ne kas kitas, esame patys sau geriausias vaistas. Mes turime veiksmingų priemonių, kaip užkirsti kelią ląstelių supiktybėjimui. Kaip? Apie tai ir kalbama šioje knygoje.


  • Autorius: David Khayat
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664274

Parašykite atsiliepimą apie "Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

David Khayat parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Khayat tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visa tiesa apie vėžį. Kaip užkirsti kelią ligai ir nustoti bijoti " perkama kartu