0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-11-11 Rimantas

Super knyga! Patariu visiems kas nori priversti save pradeti taupyti

Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms


2021-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms" aprašymas

Knygoje "Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms" autorius dalijasi išmintimi, kuri jau padėjo praturtėti milijonams žmonių, ir pritaiko ją tiems, kurie užmiršo taupyti, delsė arba negalėjo to daryti dėl netikėtų gyvenimo išbandymų.

Nesvarbu, kiek jums metų, jūs tikrai galite praturtėti, net ir pradėję taupyti vėlai. Knygoje pagrįstai išdėstyta, kaip pasiekti finansinio saugumo, vadovaujantis šiais principais: išleisti mažiau, sutaupyti bei uždirbti daugiau ir – svarbiausia – gyventi prasmingiau.Autorius atskleidžia skaitytojams laiko patikrintą planą, kaip tai padaryti. Knygoje gausu patarimų, užduočių, tinklalapių adresų, taip pat istorijų, pasakojančių, kaip pasikeitė gyvenimas paprastų amerikiečių, sulaukus trisdešimt, keturiasdešimt, penkiasdešimt ar net šešiasdešimt metų – jie tapo finansiškai laisvi. Dabar – jūsų eilė.


Iš anglų kalbos vertė Asta Ivoškienė

  • Autorius: David Bach
  • Leidėjas: Smaltijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955707135

2015-05-07

Gera knyga, o dabar dar ir visai nebrangi.

2012-11-11

Super knyga! Patariu visiems kas nori priversti save pradeti taupyti

Parašykite atsiliepimą apie "Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

David Bach parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Bach tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms" perkama kartu