0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 7.20 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos" aprašymas

Niekas negimsta lyderiu. Tačiau ryžtingai nusiteikęs ir spręsdamas gyvenimo iššūkius buvęs britų kareivis, televizijos laidų vedėjas Ant Middleton suprato tikrosios lyderystės prasmę. Knygoje „Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos“ jis dalijasi pagrindinėmis pamokomis, kurias išmoko per savo gyvenimą.

Specialiųjų pajėgų karių rengimas nėra lengvas pasivaikščiojimas parke. Taisyklės čia labai griežtos ir jomis užtikrinamas itin sunkus kelias, stumiantis žmogų už jo fizinių galimybių ribų. Gailestingumo nėra. Net tada, kai kraujuojate ir sutrinkate – negalite pripažinti pralaimėjimo, nes tai yra nesėkmė.

Norint tapti elito nariu ir išgyventi varginančią atranką, žmogui reikia tvirtumo, agresijos, kruopštaus dėmesio detalėms ir negailestingos savidisciplinos – visų bruožų, kurie reikalingi ir geriausiems lyderiams.

Po trylikos metų praleistų kariuomenėje bei keturių metų snaiperio pareigų specialiame padalinyje, Ant Middleton yra gyvas pavyzdys, kaip galima tapti geriausiu. Šis karys visada buvo tas, kuris pirmas veržėsi į tamsą ir nežinomybę.

„Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos“ – jaudinanti ir atvira knyga, kurioje Ant Middleton pasakoja apie savo gyvenimo aukštumas ir skaudžius kritimus. Pasakojimas apima įvairius gyvenimo įvykius: nuo be galo sunkios atrankos į specialųjį būrį iki tėvo mirties, baigiant pasakojimais apie kalėjimą, į kurį autorius pateko palikęs kariuomenę. Ši knyga – vertingos lyderystės pamokos, kuriomis visi galime naudotis kasdieniniame gyvenime.

Ant Middleton gimė 1980-tais metais. Jis yra buvęs britų kareivis, specialiųjų pajėgų karys, nuotykių ieškotojas ir televizijos laidų vedėjas. Autorius dalyvavo išlikimo realybės šou. Filmuodamas dokumentinį filmą „Ekstremalus Everestas su Ant Middleton“ jis 2018-tais metais įkopė į Everestą. Visai šalia pat viršūnės autorius buvo užkluptas ekstremalių oro sąlygų ir teigia, kad šis nuotykis jį išbandė kaip niekas kitas anksčiau.
2017-tais metais Ant Middleton kartu su bendraautoriais parengė knygą apie specialiųjų pajėgų paslaptis. 2018-tais metais pasirodžiusi jo autobiografija „Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos“ iš karto tapo „The Sunday Times“ biografija. Po metų pasirodžiusi antroji knyga „The Fear Bubble: Harness Fear and Live Without Limits“ taip pat sumušė visus pardavimų rekordus.

Iš anglų kalbos vertė Rima Čeliauskaitė


  • Autorius: Ant Middleton
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267515

Parašykite atsiliepimą apie "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos", Ant Middleton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ant Middleton su knyga "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ant Middleton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos" perkama kartu