0
Visada tave mylėsiu
5.59 InStock

Visada tave mylėsiu

  • Nuolaida knygai -36%
Internetu: 5,59 €
Knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 3.10 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Visada tave mylėsiu

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 134
  • ISBN ar kodas: 9789955292753

5.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje "Visada tave mylėsiu" autorius šiltai ir jautriai kalba apie meilę ir tikrąją jos vertę.

Jis aptaria įvairius meilės etapus, dalija savo patirtimi pagrįstus patarimus, kaip nuoširdžiai ir brandžiai mylėti, kaip nepavargti gyvenant šeimoje ir neleisti kasdienybei sunaikinti meilės tam, kuriam Dievo akivaizdoje pažadėjai mylėti visą gyvenimą.


"Žmogus, kuris užgniaužė savo laisvę, neleisdamas valiai ir protui viršyti kitų savo sugebėjimų, žmogus, priklausomas nuo aistrų, aplinkos ir nekontroliuojamos nuotaikų kaitos, žmogus, nesistengiantis savęs suvaldyti, negali mylėti. Tik įvaldęs savo paties esybę žmogus gali laisva ir nepriklausoma valia visiškai atsiduoti kitam, savo meilės objektui, išrinktajam vyrui ar moteriai."

Tomas Melendo


Iš ispanų kalbos vertė Marija Bogušytė

TURINYS

TURINYSPROLOGAS / 9

AUTORIAUS ŽODIS / 13

1. Tu! / 15

2. Laisvė / 19

3. Visiems laikams / 23

4. Brandumas? / 27

5. Kūnas / 31

6. Aklumas / 35

7. Laimė / 39

8. Sąmoningumas / 43

9. Feniletilaminas? / 49

10. Išdalytas gyvenimas / 55

11. Bambekliai / 59

12. Ugnelė / 63

14. Išlinkimai / 67

13. Prioritetai  / 71

15. Užsispyrėliai / 75

16. Priešiškumas  / 79

17. Susivėlinimas  / 83

18. Vaikštinėtojai  / 89

19. Taksistai / 93

20. Inercija  / 97

21. Gaujos / 101

22. Prošvaistė / 107

23. Vaikai  / 115

24. Kai meilė skauda / 119

25. Dokumentai  / 123

26. Iki mirties? / 127

27. Tavo akyse  / 131


PRATARMĖ


PRATARMĖBūti gausios šeimos tėvu naudinga dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, dažnai mūsų vaikai būna kur kas protingesni už mus.

Vakar grįžau namo vėliau nei įprastai. Rankoje laikiau didelę puokštę gėlių. Visa šeima, t. y. tie jos nariai, kurie dar gyvena su mumis, jau sėdėjo prie stalo. Įėjau ir iškilmingai, priklaupęs ant kelio, įteikiau žmonai gėles.

Mano šešiolikmetė dukra nusišypsojo ir tarė:

- Žinau, kodėl taip pasielgei.

- Kodėl?

- Mačiau, kas guli ant tavo stalo. Bet perskai-čiau tik pirmą puslapį! Nerealu. Pats parašei?

- Ne, tai Javiero Vidalio-Quadraso žodžiai.

- Nuostabu.

 

***

 

Jei skaitytojams labai smalsu, apie kokius žodžius kalbėjo mano dukra, tegu nieko nedelsdami atsiverčia šios knygos 21 skyrių.

O jei smalsu ir dėl įteiktos gėlių puokštės, tai proga čia visai paprasta. Grįžau iš konferencijos, kuri buvo surengta vienoje Malagos mokykloje. Organizatoriai buvo labai malonūs ir panoro gėlėmis pradžiuginti mano žmoną: kartais geru vyru pasirodyti taip paprasta!

 

***

 

Grįžkime prie knygos, kurią laikote rankose. Ar drįsiu aš, "rimtas metafizikos profesorius", pavadinti ją nuostabia? Javieras Vidalis-Quadrasas sukūrė mažytį šedevrą. Ne veltui jis - mylintis vyras ir gausios šeimos tėvas (ar šiuo atveju abu jam priskirti titulai neprieštarauja vienas kitam?); ne veltui jis pasižymi įstabiu protu ir neeiliniu pedagoginiu talentu, kurį daugelį metų lavino, nagrinėdamas šeimų problemas, o svarbiausia - tiesiogiai su jomis bendraudamas. Maža to, jo kalba išsiskiria ypatinga raiška.

Todėl šiame prologe labiausiai noriu pabrėžti ne tiek jo protą, kiek išskirtinę išmintį: išsamias teorines žinias, kuriomis jis moka vadovautis iri realiame gyvenime. Jei neklystu, Guittonas teigia, jog sunkiausia pasiekti tai, kad kiekvieną mintį lydėtų praktiniai, ją įkūnijantys veiksmai, ir atvirkščiai, kad konkretūs atvejai taptų iškiliais abstrakčiais dėsniais.

Javierui tai puikiai pavyksta. Jo knygoje apstu gilių minčių, bet tas gilumas neapsunkina skaitymo. Priešingai, knyga įžvalgi, įdomi ir netgi linksma, todėl nesunkiai perskaitoma vienu prisėdimu (tačiau po kiek laiko prie jos verta grįžti dar bent keletą kartų). Savo knygoje Javieras griebiasi įvairiausių funkcinių stilių: nuo įprasto pasakojimo iki laiško sau pačiam ar šeimos narių dialogo, kuris, be abejonės, atspindi kurį nors jo paties pokalbį su namiškiais. Šio autoriaus tekstuose gausu maloniai ironiško humoro, su kuriuo net sudėtingiausi dalykai tampa lengvai suprantami ir įgyvendinami, siekiant geresnės gyvenimo kokybės ir laimės sau bei aplinkiniams.

Ar pasakysiu ką nors neigiamo? Gal tik priekaištą autoriui dėl to, kad savo knygų neišleido anksčiau. Prisipažinsiu, nors gal ir nederėtų, -lengvai ir draugiškai jam pavyzdžiu. Labai norėčiau mokėti ir aš tokius tekstus kurti.

 

TOMAS MELENDO GRANADOS

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu