0

Visada tolimi – niekada svetimi

  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Visada tolimi – niekada svetimi

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9789986396840

2021-02-28 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visada tolimi – niekada svetimi" aprašymas

"Visada tolimi – niekada svetimi" - tai apybraižos apie senąją Šveicarijos lietuvių emigrantų kartą, jos šviesuolių likimus, darbus, pasišventimą Lietuvai.

Pasakojama apie dailininkus J. Katiliūtę ir G. Stanulį, kun. J. Juraitį ir lietuves vienuoles, žymius mokslininkus A. Kušlį, V. Dargužą, A. Naraką, diplomatus N. Prielaidą, J. Savickį, A. Gerutį ir daugelį kitų tautiečių.


Knyga "Visada tolimi – niekada svetimi" skiriama Šveicarijos lietuvių bendruomenės šešiasdešimtmečiui.


„Tai, kad 1991 m. ištekėjusi pasilikau Šveicarijoje – Dievo, likimo, istorijos dovana. Pripratau prie kalnų, žaviuosi jų galybe, jie palengva keičia mano santykį su laiku. Tik pakeliu galvą į Alpių viršukalnes, ir manyje suskamba Maironio, S. Nėries, B. Sruogos, V. Mykolaičio-Putino posmai... Kalnai man padėjo atsiverti kūrybai, apvalė nuo likimo apnašų, suteikė jėgų. Kalnuose žmonės ieško patys savęs, savo gyvenimo, pareities ir ateities. Kalnuose galima ir skraidyti, ir žūti...


Apie Šveicarijos kalnų žmones noriu parašyti dar ne vieną kūrinį. Tikiu, kad suspėsiu. Padės noras neišnykti be pėdsakų, paskatins ryšys su artimaisiais, kurių turiu ir Lietuvoje, ir Šveicarijoje. Abi šios skirtingos šalys man labai brangios.“


Janina Survilaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Visada tolimi – niekada svetimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visada tolimi – niekada svetimi, kurią skaitytojams dovanoja Janina Survilaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janina Survilaitė su knyga Visada tolimi – niekada svetimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visada tolimi – niekada svetimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Survilaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visada tolimi – niekada svetimi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Visada tolimi – niekada svetimi" perkama kartu