0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visai kaip žvaigždės

Kaina internetu: 10,19 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.40 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 10.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visai kaip žvaigždės" aprašymas

Knygos "Tiltas į Terabitiją" autorės Katherine Paterson knyga.

Tylėdami jiedu abu dar ilgai žiūrėjo į dangų.
– Angele, – galop prašneko jis, – o kodėl žvaigždės šviečia?
– Jos dega, Berni.
– O, – ištarė ir jo akyse sužiro žvaigždžių ugnis.

Angelei dar nėra dvylikos, bet ji negali sau leisti būti nei vaiku, nei paaugle. Ji turi išdykusį broliuką, kurį nuolat reikia prižiūrėti, nerūpestingą mamą ir tėtį, kuris sėdi kalėjime. Ir ji nežino, kad netrukus jos laukia nauji rūpesčiai ir išbandymai.

"Visai kaip žvaigždės" - tai pasakojimas apie stiprybę, rūpestį ir gebėjimą atrasti gražius dalykus net ir tomis aplinkybėmis, kai, regis, viskas slysta iš rankų. Apie tai, kad tokiomis akimirkomis mes patys sau galime tapti Šiaurine žvaigžde, kuri stovi vietoje ir visiems paklydusiems keliautojams kantriai rodo kelią. Juk mes visi sudaryti iš tų pačių dalelių, kaip ir žvaigždės.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas VaraniusParašykite atsiliepimą apie "Visai kaip žvaigždės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Visai kaip žvaigždės", kurį pristato Katherine Paterson. Siūlome ne tik išsamų "Visai kaip žvaigždės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katherine Paterson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Visai kaip žvaigždės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Visai kaip žvaigždės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Visai kaip žvaigždės" perkama kartu