0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visai trenktas! Ketvirta dalis

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 5.40 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visai trenktas! Ketvirta dalis" aprašymas

„Visai trenktas!“ – tai ketvirtoji jaunųjų skaitytojų jau pamėgto autoriaus Hans Juergen Feldhaus knyga apie pašėlusį septintoką Janą Henseną.

Jam taip nesiseka anglų kalba ir matematika, kad kyla pavojus likti kartoti septintos klasės kurso. Negana to, jam tenka globoti ne mažiau pašėlusį anglą Džekį Portlandą, atvykusį į Vokietiją pagal moksleivių mainų programą, o netikėti įvykiai priverčia Janą ir jo draugus tapti sekliais!
Kas gi šį kartą nutiko Jano gyvenime ir kodėl jis pažada mokytojai rašyti dienoraštį anglų kalba, sužinosite perskaitę šią paties autoriaus iliustruotą knygą (ir ištaisę Jano klaidas!).

Iš vokiečių kalbos vertė Elena Dapkūnaitė

  • Autorius: Hans Juergen Feldhaus
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228219

Parašykite atsiliepimą apie "Visai trenktas! Ketvirta dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Visai trenktas! Ketvirta dalis", kurį parašė Hans Juergen Feldhaus. Siūlome ne tik išsamų "Visai trenktas! Ketvirta dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hans Juergen Feldhaus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Visai trenktas! Ketvirta dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Visai trenktas! Ketvirta dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Visai trenktas! Ketvirta dalis" perkama kartu