0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visas Čiurlionis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 10.13 SoldOut

Knygos "Visas Čiurlionis" aprašymas

Vytauto Landsbergio monografija "Visas Čiurlionis" apima ir bent dvi – tris monografijas, ir dar atskiras studijas - apybraižas. Tai muzikologo ir kultūros istoriko kelių dešimtmečių tyrinėjimai gilinantis į M. K. Čiurlionio gyvenimą bei jo muzikos, dailės ir literatūros darbus šių kilmės, turinio ir prasmės požiūriais. Aptarta Čiurlionio publicistika, paliestas net jo fotografijos pomėgis.
Nepaprasto kūrėjo gyvenimas aprašytas remiantis gausia, kaip niekur kitur, dokumentine bei amžininkų atsiminimų medžiaga, kurią maždaug nuo 1960-ųjų metų nuosekliai rinko ir kaupė knygos autorius. Kūrybos analizę įrėmina to meto visuomeninis estetinis fonas, į meną einama ir vėlesnių laikų moderniųjų krypčių aspektais, ir paties tyrinėtojo siūlomomis įžvalgomis.
Čiurlionio tapyboje atskleidžiami ir tie ypatingi aspektai, kuriems reikėjo muzikos meno išmanymo; Čiurlionio muzikos analizei V. Landsbergis nevengia pasitelkti ir savo atlikėjiškų bei teorinių interpretacijų.
Taip visuomenei dabar teikiamas Vytauto Landsbergio viso gyvenimo darbas, skirtas M. K. Čiurlioniui, – iš tikrųjų, daug jo šios temos darbų, nūnai sutelktų ir naujai peržiūrėtų rengiant visumos knygą.

  • Autorius: Vytautas Landsbergis
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 648
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340751

Parašykite atsiliepimą apie "Visas Čiurlionis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visas Čiurlionis", Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Landsbergis su knyga "Visas Čiurlionis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visas Čiurlionis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visas Čiurlionis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visas Čiurlionis" perkama kartu