0

Visas pasaulio laikas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Visas pasaulio laikas

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9785415024162

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Visas pasaulio laikas", įkvėptas ironiškosios viduramžių valandų knygos, kurioje buvo surašomos visų metų dienoms ir valandoms skirtos mintys, pažeria 75 pasakojimus, žybsinčius sąmoju, įdomia etimologija ir įtraukiančius į stulbinamus epizodus iš įvairiausių kultūrų bei amžių.

Autorė kviečia stebėti, kaip manieringai karalienės Elžbietos rūmuose tiesiama staltiesė; pasidomėti, kodėl Nostradamas tikėjo, jog uogienės turi afrodiziakų savybių; leistis į juslingą smilkalų pasaulį XV a. Japonijoje; grožėtis trumpai tegyvavusia šviesos meno disciplina arba vizualine muzika; sužinoti, kaip religinio ritualo dalimi buvusi kava Vidurio Rytuose tapo draudžiamu malonumu; stebėtis bebaimės Henriettos dAngeville žygiu į Monblano viršūnę; žavėtis Londono auksinio jaunimo žaidimais, ieškant lobio, ir muzikos revoliucija, žinoma bibopo vardu.

"Visas pasaulio laikas" - tarsi priešnuodis šiuolaikiniam laiko planavimo ir griežtų dienotvarkių kultui -atgaivina pamirštus praeities lobynus, įkvepia aistrą gražiam gyvenimui čia ir dabar.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Puzauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu