⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-22 Kristina

Labai puiku knyga, tikrai rekomenduoju!


2022-11-30 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto" aprašymas

Knygos „Visas teisus“ autorius kun. Krzysztofas Wonsas SDS – vienas žymiausių Lenkijos biblistų, daugelio knygų, straipsnių, konferencijų bei rekolekcijų autorius, vadovauja salvatoriečių rekolekcijų namams Krokuvoje. Šioje knygoje „Visas teisus“, remdamasis abejonių nekeliančiais šaltiniais – Biblija ir tų laikų žydų tradicijomis, o ne vėliau sukurtais krikščionių apokrifais ir legendomis, jis pristato autentišką, nenusaldintą, nepagražintą ir neiškraipytą šv. Juozapo portretą ir taip dar labiau pabrėžia jo vidinį ir išorinį grožį. Ši knyga parašyta taip, kad skaitytojui būtų patogu ir vienam maldoje su Dievo Žodžiu pagal lectio divina dinamiką atrasti savų įžvalgų ir keliauti savo gyvenimo keliu kartu su šv. Juozapu ir kaip jis.


  • Autorius: Krzysztof Wons
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955294573
  • Vertėjas: Vitalija Fedaravičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: lenkų

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-22

Labai puiku knyga, tikrai rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Krzysztof Wons pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Krzysztof Wons tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visas teisus. Lectio divina su Juozapu iš Nazareto" perkama kartu