Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.99 SoldOut

Knygos "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą" aprašymas

Provokuojančioje ir drąsioje garsaus fiziko knygoje "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą" pateikiami naujausi mokslo atsakymai. Šie klausimai jau daug šimtmečių jaudina žmoniją – mokslininkus, filosofus, teologus. Populiariai pasakodamas apie kosmologiją, Lawrence’as Kraussas pristato naujausius mokslo atradimus, kurie verčia aukštyn kojomis ankstesnius nusistovėjusius įsitikinimus.
Pasitelkęs humoro jausmą ir suprantamus paaiškinimus, L. Kraussas veda skaitytojus į Visatos pradžių pradžią.

„Potencialiai tai gali būti svarbiausia antgamtiškumą sklaidanti mokslinė knyga nuo pat Darwino laikų.“
Richard Dawkins

„Visata iš nieko“ – intriguojantis Lawrence’o Krausso įvadas į dabartinę kosmologiją – mokslo sritį, mėginančią atskleisti mums tolimą visa ko praeitį ir numatyti tolimą ateitį. Kaip paaiškėja, daug kas yra susiję su nieku – ir nesusiję su Dievu. Tai puiki, nuginkluojanti knyga.“
Sam Harris

Lawrence’as Kraussas – vienas garsiausių šiandienos mokslininkų, sėkmingai skleidžiančių visuomenėje mokslo idėjas. Rašo straipsnius laikraščiams, žurnalams, dalyvauja radijo ir televizijos laidose. Yra išleidęs nemažai knygų. Už mokslo populiarinimą „Scientific American“ žurnalas jį pagerbė visuomenės intelektualo titulu. Jo paskaita, skirta Visatos atsiradimo klausimams, „YouTube“ svetainėje sulaukė daugiau nei milijono peržiūrų.

Iš anglų k. vertė Aurelija Jucytė


  • Autorius: Lawrence M. Krauss
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090112557

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kosmosą

Lawrence M. Krauss pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lawrence M. Krauss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visata iš nieko. Kitoks požiūris į Visatos atsiradimą" perkama kartu