0

Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos

  • Leidėjas: Jonas Kiriliauskas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786098144789

2020-10-31 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos" aprašymas

Jonas Kiriliauskas, remdamasis archyvine medžiaga, knygoje "Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos" siūlo skaitytojui susipažinti su istoriniu ir kultūriniu Kuršėnų kraštovaizdžiu. Kadangi įvairiais istorijos laikotarpiais Kuršėnai buvo nemažas administracinis ir kultūrinis centras, autorius, vesdamas skaitytoją į Kuršėnus, pasakoja kraštui svarbias istorijas. Kelionė baigiasi prie miesto, nors kartais miesto riba peržengiama - juk tai pasakojimas ir apie Kuršėnus.

Parašykite atsiliepimą apie "Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Jonas Kiriliauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Kiriliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Visi keliai veda į Kuršėnus. Istorinės ir kultūrinės išvykos" perkama kartu