-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).  

Debiutinis britų autorės Karen Raney romanas „Visi pasaulio vandenys“ – stulbinanti istorija apie paauglės mergaitės ir jos mamos santykius, bei kovą su netikėta pirmąją meile, šeimos paslaptimis bei ištikusia tragedija.

Madi yra šešiolikmetė. Ji protinga, linksma, nuoširdi, turi ištikimus draugus, mamą Evą, su kuria nepaprastai artima, tėvą, kurio niekada nematė, atsidavusius senelius bei naujai gimusius jausmus berniukui, vardu Džekas. Tipinė paauglė. Madi taip pat serga vėžiu. Nežinomybė dėl ateities priverčia ją greitai užaugti, tačiau Madi stengiasi gyventi įprastą gyvenimą. Merginos mintys užimtos draugystėmis, mokslu, klausimais apie tikėjimą ir viltį bei apie dingusį tėvą.

Eva yra vidutinio amžiaus moteris, kuri kadaise priėmė sunkų sprendimą tapti vieniša motina, kuomet paskelbus žinią apie nėštumą, paaiškėjo, kad kūdikio tėvas nenori dalyvauti jo gyvenime. Dabar Eva sėkmingai dirba muziejaus meno kuratore, turi partnerį, kuris puikiai sutaria su dukra ir palaikančius tėvus, kurie savo anūkei padėjo išaugti į protingą ir švelnią jauną merginą. Madi diagnozė sugniuždė Evą, tačiau ji stengiasi leisti dukrai gyvenime patirti tiek, kiek tik įmanoma.

Madi sulaukia senelio paskatinimo ir nusprendžia elektroniniu paštu susisiekti su lyg šiol nepažįstamu tėvu. Taip ji pradeda dialogą su vyru, kuris jai visada buvo paslaptis. Šią paslaptį sužinojusi Eva taip pat turi priimti keletą sprendimų, kurie gali sugriauti tvirtai sulipdytą gyvenimą.

„Viso pasaulio vandenys“ – jautrus romanas apie šeimą, kuri daro viską, kad išgyventų sunkumus. Madi ir Eva žino, kad nepaprasto jų ryšio neįmanoma nutraukti. To nepadarys nei naujas mamos draugas, nei sunki liga. Autorė suteikia balsus tiek Madi, tiek Evai, tad jos gali papasakoti istoriją iš savo perspektyvos. Subtilus romanas kartais prajuokina, o kartais juntama gili neviltis. Tai labai graži istorija apie santykius, gyvenimo džiaugsmą ir širdgėlą.

Karen Raney – rašytoja ir menininkė. Londono Goldsmito universitete ji įgijo kūrybinio rašymo magistro laipsnį. Debiutinis romanas „Visi pasaulio vandenys“ buvo apdovanotas Pat Kavanagh vardo premija. Karen Raney dėsto Rytų Londono universitete.


  • Autorius: Karen Raney
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793356-BR
  • Vertėjas: Nida Norkūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)", Karen Raney. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karen Raney su knyga "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen Raney. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visi pasaulio vandenys (knyga su defektais)" perkama kartu