⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Visiškai eilinė šeima

Kaina: 14,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 14.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visiškai eilinė šeima" aprašymas

Švedų autoriaus Mattias Edvardsson knyga „Visiškai eilinė šeima“ patiks psichologinių trilerių žanro gerbėjams. Istorijoje apstu įtampos, stebinančių siužeto vingių ir staigmenų.

Ar gerai pažįstate savo vaikus? Ar pasiryžtumėte dėl jų paaukoti viską?

„Visiškai eilinė šeima“ pasakoja apie tris veikėjus – motiną, tėvą ir dukrą. Visi jie paprasti, tvarkingi visuomenės nariai. Mama Ulrika – teisininkė. Tėtis Adomas – pastorius. Jų dukra Stela – eilinė devyniolikmetė. Pirmadieniais mama lanko jogą, ketvirtadieniais tėtis žaidžia tenisą. Jie niekada nevėluoja mokėti paskolos, rūšiuoja šiukšles, laiku grąžina bibliotekos knygas ir laikosi greičio ribojimų. Graži, visiškai eilinė šeima.

Vieną dieną mergina apkaltinama žiauriu vyresnio vyro nužudymu. Kaip tvarkingos šeimos dukra susipažino su šešėliniu verslininku ir kodėl viskas baigėsi žmogžudyste? Tėvai pasiryžę padaryti viską, kad jai padėtų. Tačiau tai reiškia, kad tobulo gyvenimo fasadas bus sugriautas ir visiems teks apnuoginti savo tikruosius veidus.

Psichologinį trilerį sudaro trys dalys – kiekvienam svarbiausiam veikėjui po vieną. Savo istorijas pasakoja tobulas tėvas, maištinga dukra ir stipri motina. Pastorius Adomas įsitikinęs, kad nepaisant įrodymų, jo duktė yra nekalta. Advokatė Ulrika galvoja, kad visi kažką slepia. Stela žino, kad niekas nė neįsivaizduoja, kiek toli ji gali eiti.

Rašytojas Mattias Edvardsson kiekvieną daugiasluoksnio trilerio personažą verčia pasitikrinti savo moralines vertybes. Ar esame įpareigoti ginti savo šeimą, net turėdami kaltės įrodymų? Ar bent vienas iš tiesų yra tas, kas dedasi? Kokius kompromisus žmonės pasirengę padaryti, kad jų pažįstamas gyvenimas liktų nepakitęs?

Autorius atliko puikų darbą knygoje „Visiškai eilinė šeima“ perteikdamas sudėtingą šeimos dinamiką – disfunkcinius ryšius, meilę, paslaptis, melą ir abejones.

Mattias Edvardsson ( g. 1977 m.) – švedų autorius, su trileriu debiutavęs 2018-tais metais ir iš karto sulaukęs milžiniškos sėkmės. Knyga „Visiškai eilinė šeima“ jau išleista daugiau nei trisdešimtyje šalių. Gerus atsiliepimus žeria ne tik skaitytojai. Leidinys „New York Times“ trilerį įvardino viena geriausių šio žanro 2020-ųjų vasaros knygų.

Iš švedų kalbos vertė Simona Padvelskytė

Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Atsiversite ir nė nepastebėsite tirpte sutirpusio puslapių skaičiaus! Knygas pirkti online verta dėl kelių priežasčių. Saugu. Didelis pasirinkimas. Geros kainos, o išpardavimų ir akcijų metu leidiniai kainuoja dar pigiau. Čia taip pat greitas pristatymas, išsamūs aprašymai ir ištraukos, kurias galite pavartyti ir įsitikinti ar apžvalgose rekomenduojamos knygos jums patiks!


  • Autorius: Mattias Edvardsson
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793875

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visiškai eilinė šeima"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visiškai eilinė šeima", Mattias Edvardsson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mattias Edvardsson su knyga "Visiškai eilinė šeima" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visiškai eilinė šeima" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mattias Edvardsson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visiškai eilinė šeima" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visiškai eilinė šeima" perkama kartu