Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Viską sudėjus

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 8,70 € (82%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-21 Gražina

šiaip sau


2022-05-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viską sudėjus" aprašymas

Somersetas Moemas, paskatintas troškimo dar kartą pakartoti ir išplėtoti tuos klausimus, kurie jam dažniausiai rūpėjo visą gyvenimą, būdamas šešiasdešimt ketverių metų parašė knygą „Viską sudėjus“.

Ši knyga "Viską sudėjus" – autobiografinis romanas, bet ne autobiografija; išpažintis, kurioje neatskleidžiamas savasis vidinis aš, – viena labiausiai vertinamų asmeninių įsitikinimų išraiškų. Tai ne tik profesionalaus rašytojo išpažintos mintys apie stilių, literatūrą, meną, dramą ir filosofiją, tai ir daug duodanti bei pamokanti galimybė pažvelgti į save.

Viljamas Somersetas Moemas (William Somerset Maugham, 1874–1965) – britų XX a. literatūros klasikas, prozininkas, dramaturgas, publicistas. Jo romanai bei pjesės turėjo milžinišką pasisekimą Europoje ir JAV, o pats autorius garsėjo didžiuliais honorarais bei ryšiais su britų žvalgyba, kelionėmis po pasaulį bei impresionistų darbų kolekcija. 1897 m. išleidęs pirmąjį romaną „Ledi iš Lambeto“ ir pjesę, atsisakė gydytojo karjeros ir atsidėjo kūrybai. Garsiausi jo romanai – „Aistrų našta“ (1915), „Mėnulis ir skatikas“ (1919), „Pyragaičiai ir alus“ (1930), „Teatras“ (1967), „Skustuvo ašmenys“ (1944).

Iš anglų kalbos vertė Rasa Jurevičienė


  • Autorius: William Somerset Maugham
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955871361

Kiti taip pat domėjosi


2019-01-21

šiaip sau

Parašykite atsiliepimą apie "Viską sudėjus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

William Somerset Maugham pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viską sudėjus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viską sudėjus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viską sudėjus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viską sudėjus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, William Somerset Maugham tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viską sudėjus" perkama kartu