0

Viskas apie epilepsiją

  • Nuolaida knygai -88%
2.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 35.00 € (88%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-30 LinaSeliukaite

Informacija

Viskas apie epilepsiją

  • Leidėjas: Mažoji leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786098218015

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viskas apie epilepsiją" aprašymas

„Viskas apie epilepsiją“ - pirmoji lietuviška knyga apie epilepsiją. Ją parašė profesorė Santaros klinikų epileptologė Rūta Mameniškienė ir šia liga sergantis Karolis Petryla.

Knygoje „Viskas apie epilepsiją“ išsamiai rašoma apie ligos, kuria Lietuvoje serga 26 tūkstančiai žmonių, priežastis, kliniką, diagnostiką, gydymo būdus. Be medicininių apžvalgų ir rekomendacijų, knygoje daug asmeninės patirties ir pavyzdžių bei praktinių patarimų, kaip su liga gyventi, kaip padėti su ja susitaikyti vaikams, kaip apie ją pasakyti aplinkiniams, kaip valdyti stresą, vairuoti ir sportuoti, kaip gyventi moterims nėštumo metu, kokia dieta gali padėti, kaip aplinkiniams elgtis su priepuolio ištiktu žmogumi.

Skaitytojai ras atsakymus į 70 dažniausiai užduodamų klausimų, epilepsijos dienoraštį ir kitos svarbios informacijos. Knyga „Viskas apie epilepsiją“ skirta sergantiems epilepsija ir jų šeimos nariams, medikams, medicinos studentams, socialiniams darbuotojams, pedagogams.

2020-06-15

Labai gera knyga.

2020-05-30Seliukaite

2020-05-30

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie epilepsiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Karolis Petryla, Rūta Mameniškienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viskas apie epilepsiją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viskas apie epilepsiją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viskas apie epilepsiją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viskas apie epilepsiją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karolis Petryla, Rūta Mameniškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Viskas apie epilepsiją" perkama kartu