0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas apie epilepsiją

3.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -88%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 35.00 € (88%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-19 Asta

Gera knyga

Viskas apie epilepsiją


2021-07-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viskas apie epilepsiją" aprašymas

„Viskas apie epilepsiją“ - pirmoji lietuviška knyga apie epilepsiją. Ją parašė profesorė Santaros klinikų epileptologė Rūta Mameniškienė ir šia liga sergantis Karolis Petryla.

Knygoje „Viskas apie epilepsiją“ išsamiai rašoma apie ligos, kuria Lietuvoje serga 26 tūkstančiai žmonių, priežastis, kliniką, diagnostiką, gydymo būdus. Be medicininių apžvalgų ir rekomendacijų, knygoje daug asmeninės patirties ir pavyzdžių bei praktinių patarimų, kaip su liga gyventi, kaip padėti su ja susitaikyti vaikams, kaip apie ją pasakyti aplinkiniams, kaip valdyti stresą, vairuoti ir sportuoti, kaip gyventi moterims nėštumo metu, kokia dieta gali padėti, kaip aplinkiniams elgtis su priepuolio ištiktu žmogumi.

Skaitytojai ras atsakymus į 70 dažniausiai užduodamų klausimų, epilepsijos dienoraštį ir kitos svarbios informacijos. Knyga „Viskas apie epilepsiją“ skirta sergantiems epilepsija ir jų šeimos nariams, medikams, medicinos studentams, socialiniams darbuotojams, pedagogams.2020-11-19

Gera knyga

2020-06-15

Labai gera knyga.

2020-05-30Seliukaite

2020-05-30

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie epilepsiją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Įvairios medicinos knygos

Karolis Petryla, Rūta Mameniškienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viskas apie epilepsiją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viskas apie epilepsiją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viskas apie epilepsiją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viskas apie epilepsiją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karolis Petryla, Rūta Mameniškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas apie epilepsiją" perkama kartu