0

Viskas apie geriausius kambarinius augalus

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2014-07-04 Sigute

Geras ir naudingas leidinys

Informacija

Viskas apie geriausius kambarinius augalus

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 107
  • ISBN ar kodas: 9786094561269

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Žinyne "Viskas apie geriausius kambarinius augalus" pateikiama išsami informacija apie geriausių kambarinių augalų auginimą ir daiginimą. Kiekvienam iš jų knygoje skirtas atskiras puslapis. Čia rasite duomenų apie tai, kokia temperatūra , drėgnumas, apšvietimas, dirvos tipas ir trąšos labiausiai tinka konkrečiam augalui. Trumpai aprašomos įvairios augalų atmainos ir rūšys, taip papt pagrindinių problemų priežastys ir jų šalinimo būdai. Knygoje daug spalvotų originalių nuotraukų, atskleidžiančių ne tik augalų rūšies įvairovę, bet ir kiekvieno knygoje pateikto augalo ypatumus.

Knygoje "Viskas apie geriausius kambarinius augalus":

- Daugiau nei 100 spalvotų nuotraukų;

- Kambarinių augalų rūšys ir veislės;

- Išsamus galimų problemų sąrašas ir jų sprendimo būdai.


Van der Neeris - šeimos tradicijas tęsiantis gėlininkas ir selekcininkas, gyvenantis ir dirbantis Olandijoje - šalyje, kuri garsėja kaip pagrindinė pasaulyje kambarinių augalų eksportuotoja.   

Darbas su įvairiausiais augalais Van der Neeriui yra ne tik malonumas, bet ir pagrindinis gyvenimo užsiėmimas. Jau daugybę metų jis teikia konsultacijas Olandijos ir kitų šalių gėlininkystės įmonėms, nuolat seka naujausias floristikos vystymosi tendencijas. Remdamasis per daugybę metų sukaupta patirtimi, gėlininkas atrinko ir šioje knygoje aprašė kambarinius augalus, kurie  labiausiai mėgstami auginti Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Knygoje rasite „auksinį dešimtuką" augalų, kuriuos dažniausiai galima pamatyti kambariuose, biuruose ar vestibiuliuose. Leidinyje pateikiama išsami informacija apie augalų auginimą ir dauginimą.


Knygų komplektas "Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"


Turinys


TURINYS

Įvadas / 3

Augalai / 4-103

Dažniausiai pasitaikantys kenkėjai

ir kovos su jais priemonės / 104-105

Abėcėlinis sąrašas-rodyklė / 106

2014-07-04

Geras ir naudingas leidinys

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu