0

Viskas apie geriausius kambarinius augalus

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2014-07-04 Sigute

Geras ir naudingas leidinys

Informacija

Viskas apie geriausius kambarinius augalus

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 107
  • ISBN ar kodas: 9786094561269

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viskas apie geriausius kambarinius augalus" aprašymas

Žinyne "Viskas apie geriausius kambarinius augalus" pateikiama išsami informacija apie geriausių kambarinių augalų auginimą ir daiginimą. Kiekvienam iš jų knygoje skirtas atskiras puslapis. Čia rasite duomenų apie tai, kokia temperatūra , drėgnumas, apšvietimas, dirvos tipas ir trąšos labiausiai tinka konkrečiam augalui. Trumpai aprašomos įvairios augalų atmainos ir rūšys, taip papt pagrindinių problemų priežastys ir jų šalinimo būdai. Knygoje daug spalvotų originalių nuotraukų, atskleidžiančių ne tik augalų rūšies įvairovę, bet ir kiekvieno knygoje pateikto augalo ypatumus.

Knygoje "Viskas apie geriausius kambarinius augalus":

- Daugiau nei 100 spalvotų nuotraukų;

- Kambarinių augalų rūšys ir veislės;

- Išsamus galimų problemų sąrašas ir jų sprendimo būdai.


Van der Neeris - šeimos tradicijas tęsiantis gėlininkas ir selekcininkas, gyvenantis ir dirbantis Olandijoje - šalyje, kuri garsėja kaip pagrindinė pasaulyje kambarinių augalų eksportuotoja.   

Darbas su įvairiausiais augalais Van der Neeriui yra ne tik malonumas, bet ir pagrindinis gyvenimo užsiėmimas. Jau daugybę metų jis teikia konsultacijas Olandijos ir kitų šalių gėlininkystės įmonėms, nuolat seka naujausias floristikos vystymosi tendencijas. Remdamasis per daugybę metų sukaupta patirtimi, gėlininkas atrinko ir šioje knygoje aprašė kambarinius augalus, kurie  labiausiai mėgstami auginti Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Knygoje rasite „auksinį dešimtuką" augalų, kuriuos dažniausiai galima pamatyti kambariuose, biuruose ar vestibiuliuose. Leidinyje pateikiama išsami informacija apie augalų auginimą ir dauginimą.


Knygų komplektas "Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"


Turinys


TURINYS

Įvadas / 3

Augalai / 4-103

Dažniausiai pasitaikantys kenkėjai

ir kovos su jais priemonės / 104-105

Abėcėlinis sąrašas-rodyklė / 106

2014-07-04

Geras ir naudingas leidinys

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie geriausius kambarinius augalus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viskas apie geriausius kambarinius augalus, kurią skaitytojams dovanoja Jan Van der Neer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jan Van der Neer su knyga Viskas apie geriausius kambarinius augalus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viskas apie geriausius kambarinius augalus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jan Van der Neer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viskas apie geriausius kambarinius augalus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viskas apie geriausius kambarinius augalus" perkama kartu