0

Viskas apie grybus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viskas apie grybus

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786094560040

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Daugiau kaip 1500 spalvotų nuotraukų apie 500 grybų rūšių,visi pagrindiniai valgomieji ir nuodingieji grybai, išsamūs kiekvienos rūšies aprašai su iliustracijomis.


Pelle Janssenas - vieno iš suomių sistematikos spacialistų slapyvardis, kuriuo jis pasirašo savo populiarius straipsnius apie gyvosios gamtos pasaulį. Originalios jo publikacijos, skirtos įvairioms kai kurių grybų makromicetų šeimų sistematikos problemoms, reguliariai pasirodydavo tarptautiniuose moksliniuose mikologijos žurnaluose; jos puikiai pažįstamos specialistams. Be to, Janssenas - nenuilstantis keliautojas ir žvejys, ne tik apvažiavęs visą gimtąją Suomiją, bet ir pabuvojęs daugelyje kitų pasaulio šalių. Be grybų, kita mėgstama Jansseno tema - žūklė. Jis nuolat pasakodavo apie savo šalies augaliją ir gyvūniją, demonstruodavo išsamią Skandinavijos grybų skaidrių kolekciją. Malonu, kad dabar šio specialisto patirtis tapo prieinama ir musų šalies tyliosios „medžioklės" mėgėjams.

 

Knyga "Viskas apie grybus", kurią laikote savo rankose, - išsamus žinynas apie šiaurės Europos ir šiaurės Azijos grybus. Leidinyje pasakojama apie daugiau kaip šešis šimtus grybų rūšių - kone visus žinomus makromicetų šeimos grybus. Gerai žinomų grybų dalis užima tik nedidelę dalelę aprašytų rūšių. Kitų į knygą įtrauktų rūšių įvairovė atveria įspūdingą grybų - ir valgomųjų, ir nuodingųjų - pasaulio įvairovę.

Išsamus kiekvieno grybo aprašas iliustruojamas originaliomis spalvotomis nuotraukomis. Skaitytojai šiame leidinyje ne tik ras duomenų, padėsiančių atskirti valgomuosius grybus nuo nuodingųjų, bet ir kur kas geriau susipažins su rūšine grybų, augančių mūsų planetos šiaurinio pusrutulio spygliuočių, mišriuosiuose ir lapuočių miškuose, sudėtimi.

Šis puikiai išleistas grybu žinynas ir vadovas skirtas ne tik grybavimo mėgėjams - jis sudomins ir žmones, rimtai besidominčius mikologija.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu