0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską

  • Nuolaida knygai -24%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,69 €
Kaina knygyne: 29,49 €*
Sutaupote: 6.80 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską


2021-06-30 22.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską" aprašymas

„Viskas apie gyvenimą" – tai pirma iš keturių plačiajai visuomenei adaptuotų Michailo Velerio knygų, kurios vėliau tapo autoriaus suformuluotos naujos filosofinės krypties pagrindu.

Labai paprastai ir nuosekliai autorius pateikia žmogaus gyvenimo tikslus ir siekius, apibrėžia jo paskirtį bei prasmę. Iš esmės ir be užuolankų išdėsto priežastis, sąlygas ir aplinkybes, kurioms susiklosčius (kurių atsiradimui žmogus taip pat daro tiesioginę įtaką) įvyksta žmogaus planus ir norus griaunantys reiškiniai, susiklosto padėtis, kai žmogus nesuvokia savo aktyvumo ir troškimų prigimties, jų jėgos ir tolesnės savo atliekamų, iš esmės teisingų, tačiau perteklinių, veiksmų pasekmių.

Kas žmogui svarbiausia? Sveikata, šeima, materialinė gerovė, darbas, aplinkinių pagarba, meilė? Kaip ir ką žmogus prisimena? Žmogaus pojūčiai, poreikiai ir galimybės... Objektyvios laimės siekimas – kiekvienam savo? Ar galima mėginti siekti daugiau? Savirealizacija – nuo avantiūrizmo, mazochizmo ir sadizmo iki gyvenimo pilnatvės. Kodėl žmogui lemta nuolat kažką keisti, veikti, daryti?.. Iš kur pas jį tiek energijos?

Knygoje „Viskas apie gyvenimą" be užuolankų pateikta valstybės kaip sistemos įtaka žmogui – tos sistemos vienetui.

Kas yra karas, gyvenimo prasmė (ir kaip jos ieškoti... gal net neverta?), meilė – kas tai? Pavyduliavimas, kančia, laisvės suvokimas, šlovė, valdžios prigimtis, pavydas, moralė, teisingumas, sąžinė – į visus šiuos klausimus ir apie visus knygoje aptariamus reiškinius pakankamai trumpai ir lakoniškai, šiek tiek tiesmukiškai ir su šiokiu tokiu humoru, autorius pateikia atsakymus. Tokia forma pateikti paaiškinimai tenkins ne visus. Kalbama apie tuos, kurie beatodairiškai gina savo asmenines teises ir laisves, tačiau absoliučiai pamiršta savo paskirtį, pareigas ir vietą šeimoje, valstybėje, pasaulyje ir Visatoje.

Dialektinę ribą peržengęs gėris ir laisvė virsta blogiu ir anarchija. O tai veda link žmogaus žlugimo, išnykimo. Ar galima leisti tam įvykti?

Michail Veller – vienintelis šiuolaikinis rusų rašytojas, RF rašytojų sąjungos narys, kurio prieš daugiau nei 30 metų pirmą kartą išleistos knygos kiekvienais metais leidžiamos naujai ir turi nuolatinę paklausą. „Nevskio prospekto legendos" (1993 m.) ir Majoro Zviagino nuotykiai" (1991 m.) jau viršijo 1,5 mlj. egzempliorių tiražus ir yra pirmieji top reitinguose iki šiol.

Filosofijoje M. Veleris yra originalus ir galingas mąstytojas.

„Viskas apie gyvenimą" (1998 m.) – tai filosofinio traktato, ironiško monologo ir enciklopedinės žmogaus evoliucijos sintezė. Originali pasaulėžiūra, žaismingai lengvas pateikimas ir visaapimanti filosofinė teorija.

Knygos „Kasandra" (2002 m.), „Žmogus sistemoje" (2011 m.) ir „Veritofobija" (2018 m.) užbaigia visapusišką, M. Velerio suformuotos filosofijos, energoevoliucionizmo filosofijos išdėstymą. Jas lietuvių kalba planuojama plačiajai visuomenei pristatyti 2021 metais.

Savo filosofijos pranešimus autorius skaitė RF Mokslų akademijos Filosofijos Institute, Maskvos mokslininkų Namuose, Pasauliniuose ir Rusijos filosofijos kongresuose, Maskvos ekonomikos forume, Rusų filosofijos dienose Sankt-Peterburge, Maskvos Valstybiniame Tarptautinių Santykių Institute, Ekonominės Strategijos Institute.

2010 metais pasauliniame filosofų simpoziume Atėnuose pristatęs savo filosofinę kryptį M. Veleris pelnė aukso medalį.

Vertė Karolis Linas Norkus


  • Autorius: Michail Veller
  • Leidėjas: Spauda
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098248098

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Michail Veller parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michail Veller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas apie gyvenimą: visuotinė teoriją apie viską" perkama kartu