0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas apie kūno kalbą (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.5 SoldOut

Knygos "Viskas apie kūno kalbą (DVD)" aprašymas

Kelias kalbas mokate? Dvi, o gal visas penkias ar net daugiau? Lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų..?
Kaip manote, kiek laiko užtrunka išmokti vieną kalbą? Mėnesį, du mėnesius, metus?

O ar žinote, kad yra kalba, kuria galite bendrauti visame pasaulyje ir kurios nereikia mokytis metų metus? Kalba, kuri yra seniausia iš visų kalbų ir kurios gramatika yra suprantama visiems šio pasaulio žmonėms. Tai kūno kalba.

Didžiausią dalį informacijos mes gauname stebėdami ir aplinkinius analizuodami vizualiai. Kūno kalba nemeluoja. Jei yra nesutapimas tarp žodžių ir kūno signalų, žmonės paprastai pasitiki pastaraisiais.
Siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime, karjeroje seniausios ir universaliausios kalbos išmanymas yra privalumas. Tai aktualu pardavėjams ir pirkėjams, vadovams ir vadovaujamiesiems, partneriams ir draugams, norintiems susirasti antrą pusę ar išlaikyti harmoningus santykius su artimaisiais.

"Viskas apie kūno kalbą" - mokomoji vaizdinė priemonė skirta pagilinti jūsų žinias neverbalinio bendravimo srityje. Išmoksite geriau skaityti kitų žmonių mintis ir patys sudaryti norimą pirmąjį įspūdį.

Turinys:
Kūno kalbos svarba;
Pagrindinės kūno kalbos taisyklės;
Pirmasis įspūdis;
Kas lemia statusą?;
Akys – sielos veidrodis;
Rankos paspaudimas;
Melagių kūno kalba;
Asmeninės zonos;
Emocijos veide;
Sėdėjimo pozicijos;
Balso valdymas;
Vadovų kūno kalba;
Patarimai tolimesniam tobulėjimui.

Laurynas Pečkaitis – koučingo profesionalų asociacijos „ICF Lietuva“ narys, NLP klubo narys, "Intelektinio Kapitalo Ugdymas" direktorius. Veda seminarus supermokymosi, komunikacijos temomis. Neverbalinio bendravimo, pirmojo įspūdžio ekspertas. Kūno kalbos žinių sėmėsi praktiškai dirbdamas pardavimų srityje.

Programos trukmė: 3,5 val.


Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie kūno kalbą (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Viskas apie kūno kalbą (DVD)", kurią skaitytojams dovanoja Laurynas Pečkaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laurynas Pečkaitis su knyga "Viskas apie kūno kalbą (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viskas apie kūno kalbą (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurynas Pečkaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viskas apie kūno kalbą (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viskas apie kūno kalbą (DVD)" perkama kartu