0

Viskas apie lėktuvus (serija "Kaip? Dėl ko? Kodėl?")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viskas apie lėktuvus (serija "Kaip? Dėl ko? Kodėl?")

  • Serija: Kaip? Dėl ko? Kodėl?
  • Leidėjas: Educata
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 25x28, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786099549118

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Viskas pie lėktuvus" - tai "Kaip? Dėl ko? Kodėl?" serijos paveikslėlių knyga su atverčiamaisiais langeliais, skirta smalsiems ir mėgstantiems skraidyti 4–7 metų berniukams ir mergaitėms.

Dieną ir naktį po visą pasaulį skraido dideli ir maži lėktuvai. Kadaise pakilti į orą ir pažvelgti į Žemę iš paukščio skrydžio buvo žmogaus svajonė. Bet dabar tai beveik kasdienybė. Juk daugeliui nors kartą teko skristi į svečias šalis atostogauti, aplankyti draugų ar artimųjų.

Vis dėlto dar ne kiekvienas toks nuovokus, kad paaiškintų, kas vyksta oro uosto keleivių terminale arba kokios jėgos pakelia lėktuvą į orą. Ar bent įsivaizduojate, kaip atrodo lėktuvo vidus? O kokių dar būna lėktuvų ir kam juos žmonės naudoja? Kas reguliuoja lėktuvų eismą, kad šie nesusidurtų ne tik ant kilimo ir tūpimo tako, bet ir ore?
Orientuotis danguje ir Žemėje yra svarbu. Ypač jei leidiesi į kelionę. Ši knyga taip pat kelionė. Tiksliau – kelio pradžia.

Vartykite ir skaitykite knygą "Viskas pie lėktuvus" kartu su savo mažaisiais rengdamiesi skristi lėktuvu arba tiesiog tupėdami namie ant sofos, o gal stebėdami dangų pievoje tarp žolių. Žinios mums visiems suteikia pasitikėjimo ir saugumo. Juk platus ir nežinomas pasaulis vaikui veriasi kiekvieną dieną šią akimirką su Jumis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu