0

Viskas apie origamį

Turime sandėlyje
Informacija

Viskas apie origamį

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094560057

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Origamis - japonų popieriaus lankstymo menas.


Šiandien daugelyje vaikų darželių ir mokyklų origamis yra fakultatyvus. Veikia origamio būreliai. Interneto paieškos sistemose įvedus raktinį žodį „origamis" pateikiama daugybė nuorodų. Interneto svetainėse galima rasti origamio nuotraukų ir lankstymo schemų. Pasirinkimas didelis - nuo pačių paprasčiausių modelių, kuriuos gali padaryti ir pirmokai, iki sudėtingų, tam tikrų įgūdžių reikalaujančių figūrų. Tačiau dar yra ko siekti.

Lankstyti patogiau prieš akis laikant atverstą knygą nei žiūrint į kompiuterio ekraną. Jums padės ši knyga "Viskas apie origamį". Joje pateikiama daugiau kaip trys šimtai skirtingo sudėtingumo lygio modelių. Visos figūros suskirstytos pagal temas. Tai paprasti modeliai: skrybėlės, laiveliai, lėktuvai, paukščiai, žuvys, gyvūnai, šunys ir katės, gėlės, dėžutės, žvaigždės ir ornamentai, drakonai ir dinozaurai.

Atskiras skyrius skirtas judančioms figūrėlėms. Pateikiamos visų išlankstytų figūrų spalvotos nuotraukos. Dėl pateiktų tikslių iliustracijų ir tarptautinių sutartinių ženklų sėkmingai išlankstysite bet kurį rinkinyje pateiktą modelį.

Ši knyga "Viskas apie origamį" yra skirta plačiam žmonių, besidominčių origamiu ir mėgstančių rankdarbius, ratui.

Sergejus ir Jelena Afonkinai figūrų lankstymu iš popieriaus susidomėjo XX a. devintajame dešimtmetyje. 1991 m. jie įsteigė nepelno organizaciją „Peterburgo origamio centras". Pagrindiniu organizacijos uždaviniu tapo informacijos apie japonų popierinių figūrų lankstymo nenaudojant klijų ir žirklių meną platinimas. Sergejus yra Didžiosios Britanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų origamio centrų narys. Nuo 1996 iki 2001 m. jis buvo Maskvoje leisto žurnalo „Origami" redaktorius. Sergejus ir Jelena parašė daug knygų apie lankstymo meną ir išleido pradinių klasių moksleiviams skirtą origamio vadovėlį, aprobuotą Rusijos Federacijos Švietimo ministerijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu