0

Viskas apie sodo gėles

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viskas apie sodo gėles

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094561504

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Viskas apie sodo gėles" – puikus sodo augalų žinynas. Joje aprašomi keli šimtai augalų rūšių, kurie Jūsų sodo sklypą gali paversti tikru rojaus kampeliu. Knygoje rasite informacijos apie vienmečius, daugiamečius ir svogūninius augalus, praktinių patarimų apie jų auginimą, dauginimą ir priežiūrą. Šalia kiekvieno augalo aprašo pateikiamos jo iliustracijos.


Sodininko kalendoriuje aiškiai ir suprantamai nurodytas konkrečių augalų sodinimo, žydėjimo, sėklų ir svogūnėlių rinkimo laikas. Šis puikiai iliustruotas žinynas "Viskas apie sodo gėles" taps Jūsų patikimu vadovu nuostabiame sodo gėlių pasaulyje.


Knygų komplektas "Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"

Ištrauka

VIENMEČIAI AUGALAI

Vienmečių augalų gyvavimo ciklas trunka vieną vegetacijos sezoną. Per šį laikotarpį augalas užauga, žydi, subrandina sėklas. Esant nepalankioms klimato sąlygoms, kai kurios dvimetės augalų rūšys taip pat gali gyvuoti tik vieną sezoną, todėl ne visuomet galima tiksliai nustatyti - augalas augs vienerius ar dvejus metus. Taigi, abiejų rūšių augalus tenka kasmet iš naujo auginti iš sėklų. Nors iš pirmo žvilgsnio, tai nemaža gaišatis, vis dėlto, tame yra ir tam tikrų privalumų. Pirmiausia, dauginant augalus sėklomis, galima išauginti didelį kiekį daigų ir apsodinti jais didžiulius gėlynų plotus. Antra, sodindami tik vienmečius augalus, galite kasmet keisti savo gėlynų spalvinę gamą t ir vaizdą - tik duokite laisvę savo kūrybiškumui ir fantazijai. Be to, į pastebėta, kad keičiant augalų augimo vietą, jie kur kas geriau auga ir būna vešlesni.

Vienmečių augalų sėklų daiginimas turi tam tikrų ypatumų. Vienų ji augalų rūšių sėklas užtenka negiliai suberti į dirvą, kitiems labiau tinka žemės ir smėlio mišinys, dar kitas būtina prieš sėjant atitinkamai apdoroti. Kai kuriuos augalus galima sėti tiesiog į dirvą lauko sąlygomis. Prieš sėdami vienmečius augalus, atidžiai perskaitykite šioje knygoje pateikiamas rekomendacijas. Daigams persodinti taip pat reikia įgūdžių: tinkamai juos išpikuoti, tinkamu laiku persodinti į lysvę. Svarbu atsižvelgti ir į konkretaus augalo sodinimo vietą, nes įvairioms vienmečių augalų rūšims reikalingas skirtingas apšviestumas ir dirvožemio sudėtis. Vienmečiams augalams skirtame skyriuje rasite visą reikalingą informaciją, kuri padės Jums sėkmingai tvarkytis su šia augalų grupe.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu