0
Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau
14.99 OutOfStock

Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090127155

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Gydytojas Jonas Girskis teigia, kad gydytojo priedermė – ne tik gydyti, bet ir šviesti bei išmokyti pacientą patį sveikti. Todėl ir buvo parašyta ši praktinė knyga "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau", lengvai ir suprantamai aiškinanti, kaip veikia kūno "važiuoklė", kokią pagalbą nugaros skausmus kenčiančiam žmogui siūlo šiuolaikiniai gydytojai ir įvairios sveikatinimo doktrinos, kokia jų nauda ir žala. Taip pat pateikiama net 100 efektyvių tikslingų gydomųjų judesių, kuriuos galite atlikti namie.

Gydytojas J. Girskis teigia, kad neturėdami žinių apie pagrindines raumenų ypatybes ir fizinės veiklos ypatumus, mes niekuomet nesuprasime, kaip taisyklingai reabilituoti ir tobulinti savo kūną.

Šis praktinis iliustruotas vadovas "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau" jums padės suprasti:

- kodėl sveikatinimas yra ne gydymas;

- kas sieja kelių eismo taisykles ir kūno judesius;

- kokia tikslingo gydomojo judesio prasmė;

- koks naujas mokslinis požiūris į raumenis.Jei atlikdami gydomuosius judesius pajusite tingumą arba beprasmybę, bemat šaukitės valios ir visose organizmo kertelėse ieškokite nors vos vos dar rusenančios viltingos ugnelės. Jei to nepaisysite, tikrai tapsite šundaktarių gydyklų slenksčių mynikais!


Gyd. Jonas Girskis – trijų specialybių – neurologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, manualinės terapijos – gydytojo licencijas. 1995 m. įkūrė Stuburo gydymo centrą ir jam vadovauja iki dabar. Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, skaito pranešimus raumenų ir kaulų sistemos klausimais, yra daugelio straipsnių, mokslo ir populiarinamųjų leidinių autorius, televizijos ir radijo laidų pašnekovas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu