0

Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090127155

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau" aprašymas

Gydytojas Jonas Girskis teigia, kad gydytojo priedermė – ne tik gydyti, bet ir šviesti bei išmokyti pacientą patį sveikti. Todėl ir buvo parašyta ši praktinė knyga "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau", lengvai ir suprantamai aiškinanti, kaip veikia kūno "važiuoklė", kokią pagalbą nugaros skausmus kenčiančiam žmogui siūlo šiuolaikiniai gydytojai ir įvairios sveikatinimo doktrinos, kokia jų nauda ir žala. Taip pat pateikiama net 100 efektyvių tikslingų gydomųjų judesių, kuriuos galite atlikti namie.

Gydytojas J. Girskis teigia, kad neturėdami žinių apie pagrindines raumenų ypatybes ir fizinės veiklos ypatumus, mes niekuomet nesuprasime, kaip taisyklingai reabilituoti ir tobulinti savo kūną.

Šis praktinis iliustruotas vadovas "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau" jums padės suprasti:

- kodėl sveikatinimas yra ne gydymas;

- kas sieja kelių eismo taisykles ir kūno judesius;

- kokia tikslingo gydomojo judesio prasmė;

- koks naujas mokslinis požiūris į raumenis.Jei atlikdami gydomuosius judesius pajusite tingumą arba beprasmybę, bemat šaukitės valios ir visose organizmo kertelėse ieškokite nors vos vos dar rusenančios viltingos ugnelės. Jei to nepaisysite, tikrai tapsite šundaktarių gydyklų slenksčių mynikais!


Gyd. Jonas Girskis – trijų specialybių – neurologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, manualinės terapijos – gydytojo licencijas. 1995 m. įkūrė Stuburo gydymo centrą ir jam vadovauja iki dabar. Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, skaito pranešimus raumenų ir kaulų sistemos klausimais, yra daugelio straipsnių, mokslo ir populiarinamųjų leidinių autorius, televizijos ir radijo laidų pašnekovas.

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mūsų kūnas. Mankšta. Masažas

Jonas Girskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Girskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Viskas apie stuburo gydymą. Praktinis iliustruotas vadovas, kaip padėti sau" perkama kartu