-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" aprašymas

Žinoma skiautininkė negaili patarimų ir pateikia metodinę medžiagą, kaip pačioms pasisiūti skiautinių rankinių, kuprinių, kometinių, aksesuarų, namų apyvokos reikmenų ir kitų naudingų daiktų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mezgimo knygos. Nėrimas vąšeliu. Kiti rankdarbiai

Violeta Abromavičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Abromavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" perkama kartu