0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai

Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 3.80 € (70%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" aprašymas

Žinoma skiautininkė negaili patarimų ir pateikia metodinę medžiagą, kaip pačioms pasisiūti skiautinių rankinių, kuprinių, kometinių, aksesuarų, namų apyvokos reikmenų ir kitų naudingų daiktų.Parašykite atsiliepimą apie "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mezgimo knygos. Nėrimas vąšeliu. Kiti rankdarbiai

Violeta Abromavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Abromavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas iš skiautelių. Rankinės, kuprinės, kosmetinės ir kiti aksesuarai" perkama kartu