⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais)

Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) " aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Britų žurnalistės Dolly Alderton bestseleriu tapusią autobiografiją „Viskas, ką žinau apie meilę“ galima vadinti linksma instrukcija milenialams, padėsiančia jiems išgyventi iki savo trisdešimtmečio.

Dolly Alderton linksmai dalinasi savo pasimatymų patirtimi ir juokingai pasakoja apie tai, ką ji žino apie meilę. Ironiški knygos skyriai papildyti vis dar aktualiais pirkinių sąrašais, istorijomis apie susitikimus su garsenybėmis ir receptais, pritaikytais visiems gyvenimo atvejams (kad ir omleto po pirmojo sekso receptas).

Žinoma, Londono (ir šiaip – anglakalbiai ir anglaklausiai) skaitytojai šiai knygai yra labiau pasiruošę. Jie Dolly Alderton žino iš jos rašytos pasimatymų skilties savaitraštyje „The Sunday Times“ ar klausė jos rengiamų „PanDolly“ ir „High-Low“ podkastų, daromų kartu su Pandora Sykes, bet kibirkščiuojančios autorės istorijos yra nepaprastai įdomios ir nežinantiems konteksto.

Galima drąsiai teigti, kad „Viskas, ką žinau apie meilę“ buvo laukiama ir laiku atsiradusia (tiksliau – privalėjusia atsirasti) knyga, ypač reikalinga Dolly Alderton bendraamžiams, tiems, kurie kartu su autore pradėjo gyventi atsiradus internetui ir dabar, po truputį, kartu su internetu sensta. Dolly Alderton pateikia paradoksaliai intensyvios meditacijos apie meilę tekstą ir atpasakoja būsenas, kaip aistros transformuojasi ir kaip keičiasi artumo tarp žmonių suvokimas. Autorė prisipažįsta, kad jos „visas žinojimas apie meilės“ nėra gilus, labiau beprotiškas, nei moralizuojantis, bet vieną absoliučią pamoką ji išmoko – be meilės gyventi neįmanoma.

Ši pamoka knygoje „Viskas, ką žinau apie meilę“ atskleidžiama per tankų taiklių komentarų tinklą, smagiai ir jautriai, kai kada veriančiai širdį - apie žmogų, kuris bręsta, suauga ir gyvenimo kelyje susiduria su įvairiomis meilės rūšimis.

Jei kalbėtume apie brendimo laikotarpiu patirtus sunkumus ir pergales, Dolly Alderton teko išgyventi visko. Savo atsiminimuose ji atvirai pasakoja, kaip įsimyli, kaip grumiasi su polinkiu prisidaryti problemų, kaip randa darbą, kaip namie organizuoja socialiniu požiūriu katastrofišką teminį Rodo Stiuarto vakarėlį, kaip prisigeria, kaip ją palieka vaikinai, kaip ji įsisąmonina, kad vietinėje parduotuvėje dirbantis Aivanas yra vienintelis vyras, kuriuo galima pasikliauti, kaip suvokia, jog bičiulės ją palaikys po kiekvieno mieste praleisto chaotiško vakaro. Tai knyga apie prastus pasimatymus, geras drauges ir, svarbiausia, apie pamažu stiprėjantį supratimą, kad, norint būti laimingai, užtenka vien savęs.

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Dolly Alderton
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138587-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) ", Dolly Alderton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dolly Alderton su knyga "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dolly Alderton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viskas, ką žinau apie meilę (knyga su defektais) " perkama kartu