0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 11.84 SoldOut
Knygos "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" aprašymas
"Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" - nuostabi, stebuklinga knyga. Knygoje duota metodika; ją įsisąmoninę, jūs gausite raktą, kuriuo atskleisite ne tik savo gyvenimo paslaptį, bet galėsite pakeisti jį į geresnę pusę.

Visi pažįsta jausmą, kada nemaloni, nepageidaujama mintis neišeina iš galvos arba koks nors baisus sapnas temdo ramybę. Kaip sustabdyti negatyvių minčių srautą, kaip pamatyti gyvenimo įvykiuose harmoningą ryšį, o ne atskirų chaotiškų faktorių rinkinį? Kaip iššifruoti savo sapnus, kaip suprati ligos priežastį, kaip už išorės reiškių pamatyti tikrąją įvykių esmę?

Knyga "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" parengta pasinaudojant rusų kalba išleistą knygą "Krajon. Čislovyje kody", tačiau ji nėra pastarosios vertimas, nes išversti žodžiai įrašomi į juos atitinkančių skaičių ir žodžių matricą, taikant lietuvišką abėcėlę.

  • Autorius: Babuška AiRinA
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 18x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955322009

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis, kurią skaitytojams dovanoja Babuška AiRinA. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Babuška AiRinA su knyga Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Babuška AiRinA. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" perkama kartu