0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 11.84 SoldOut

Knygos "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" aprašymas

"Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" - nuostabi, stebuklinga knyga. Knygoje duota metodika; ją įsisąmoninę, jūs gausite raktą, kuriuo atskleisite ne tik savo gyvenimo paslaptį, bet galėsite pakeisti jį į geresnę pusę.

Visi pažįsta jausmą, kada nemaloni, nepageidaujama mintis neišeina iš galvos arba koks nors baisus sapnas temdo ramybę. Kaip sustabdyti negatyvių minčių srautą, kaip pamatyti gyvenimo įvykiuose harmoningą ryšį, o ne atskirų chaotiškų faktorių rinkinį? Kaip iššifruoti savo sapnus, kaip suprati ligos priežastį, kaip už išorės reiškių pamatyti tikrąją įvykių esmę?

Knyga "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" parengta pasinaudojant rusų kalba išleistą knygą "Krajon. Čislovyje kody", tačiau ji nėra pastarosios vertimas, nes išversti žodžiai įrašomi į juos atitinkančių skaičių ir žodžių matricą, taikant lietuvišką abėcėlę.

  • Autorius: Babuška AiRinA
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 18x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955322009

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės knygos

Babuška AiRinA pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Babuška AiRinA tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas kaip pasakoje: paslaptis yra sluoksniuota. Žvaigždinį mąstymą atkuriantis žodynas, I dalis" perkama kartu